Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna folt a makkon, mitől?

Barna folt a makkon, mitől?

Figyelt kérdés
Pár hónapja jelent meg egy viszonylag nagy, szabálytalan barnás folt a makkomon. :( Nem viszket, nem fáj, nem nő, csak van. Merevedéskor nem- vagy csak alig látszik.. Mi lehet ez? :( Talán bőrrák?:(( Nagyon aggódok.
2010. márc. 13. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lehet pigmentes bőrelváltozás, de azért keressél fel egy bőrgyógyászt! Nem árt az óvatosság.
2010. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De a bőrráknak is hasonlóak a tünetei, nem? :(

És ha pigmentes elváltozás, akkor csak a színe más? Úgyértem nincs egyéb "hátulütője" ? :S Kösz a gyors választ, és amúgy 16/F.

2010. márc. 13. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:

16 évesen csekély az esélye, hogy bőrrákod van.

Viszont rengeteg más kellemetlen dolog lehet.. ORVOS!

2010. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nemvolt kakis az a fenék amit előtte megjárt? :s
2010. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem körülmetélt a péniszem és nekem is barna foltosodás van, mert nem bírja a fedetlenséget (a fityma nem viccből van ott, nem szabad eltávolítani, vagyis, nem lett volna szabad, csak az orvosoknak néha az az egyszerűbb sajnos) ezzel nem sokat lehet kezdeni, bár elvileg vannak kenőcsök, amik segíthetnek. Voltam vele orvosnál, de csak széttárta a kezét mindegyik.

Te is körülmetélt vagy? Szabadon van a makk?

2010. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, bár volt/talán még van is kicsit fitymaszűkületem..
2010. márc. 18. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor azzal azért mindenképpen foglalkozz, hogy ne akarjanak vágni, amikor a barna foltos makk már mindig kilóg, mert lecsonkolják a fitymát (ahogy nekem) akkor már folyamatosan látható lesz és nem csak akkor, csak neked, amikor épp fölhúzod, hogy megnézd, mi van. Na ezt ne várd meg, mert az emberek, főleg a csajok elég undorkodva tudnak nézni, hiába nem tehetsz a foltosodásról.


:(

2010. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!