Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz x lábaim vannak....

Nagyon rossz x lábaim vannak. Lehet rajta segíteni; hogy kiegyenesedjen és rendesen álljon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Görbék? ÉS hol? Comb, vádli...?
2011. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudod milyen az x láb?
2011. jan. 8. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

o-láb műtétről konkrétan tudok, de szegény nő majdnem belehalt a sorozatműtétekbe az ortopédiai klinikán.

de nem az esztétika része zavarta szegényt, hanem olymértékben görbölt a lába, hogy mindig szétpattant a csontja.

szerintem fogadd el magad, és inkább öltözködési praktikákkal korrigáld az alkatodat.

2011. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem műtétre gondoltam csak valami házi parktikára.
2011. jan. 8. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj ne haragudj, már értem. Hát ha nem akarsz műtétet, akkor esetleg tornával, vagy az alakodhoz illő ruhával tudod ezt megoldani. Ne feledd: MIndenki úgy szép ahogy van, a másik a hibás, ha ezt nem veszi észre :)
2011. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sajnos egészen közelről ismerek olyan brutális népi szokást /remélem ma már nincs/, hogy az újszülötteknek

combtól bokáig szorosan befáslizták a lábacskáikat, hogy egyenesek legyenek. így voltak kb féléves korukig.

szinte hihetetlen, de a balkánban még a 60-as években is szokás volt.képzelj el egy kisbabát, aki nem tud természetes módon rugdalózni. szegénykék...

ne akarjuk a természetet megerőszakolni.

békélj meg magaddal, egy csinos egyenesvonalú nadrág ápol és eltakar.

amúgy a lelkivilágodat megértem:)

2011. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!