Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy seb a végbélnyílásomná...

Van egy seb a végbélnyílásomnál, ami fáj. Milyen orvoshoz menjek vele?

Figyelt kérdés
Urológus, vagy proktológus? ÁEK-ben melyik osztály? 25 évesen lehet végbélrákom? Vagy mi más lehet?
2011. szept. 26. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Proktológushoz menj vele, valószínűleg fissura (végbélberepedés). Viszonylag lassan gyógyul (néhány hét), de nem veszélyes. Krémet kapsz rá.
2011. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán valószínű. Mióta van neked ez a panaszod?
2011. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát elég régóta. kb. 1 éve.
2011. szept. 27. 23:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Feltételezem katona vagy. Elég baj, hogy nem mentél azonnal orvoshoz a bajoddal. Persze lehet, arra számítottál, hogy lelőnek valahol, azt megszabadulsz az összes bajodtól Tudod, én 40 évet hivatásoskodtam. Ma itt vagyok nyugdíjasként, talán elpusztíthatatlanul. Tudod elgondolkodtató, hogy rendelkezésedre áll az AEK, az ország legkorszerűbb kórháza, és te fosol egy kis sebseggtől, ahelyett, hogy elmennél és megnézetnéd. Igaz, a feleségem 20 év után mert elmenni, hasonló okbol. Reggeli vonattal ment, az estivel már jött is. Lézerrel lekezelték, többé nem is kellett mennie. Ezért ült 20 évig félseggel a szék szélén...
2011. szept. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utóirat: Volt egy nőismerősöm, aki nem mert elmenni, annyira félt. Elrákosodott neki ( mert ugye a seggüket a nők is használják) Mire a férje észrevette a bajt, halott volt. Itt hagyott 2 picit. Te is nő vagy?
2011. szept. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, fiú, és nem vagyok katona, de nem áll messze tőle. Nem tudom milyen orvoshoz menjek, kell-e időpontot kérni, stb. Valószínű igazad van, (sőt biztos) és rövid időn belül el fogok menni! Köszönöm
2011. szept. 28. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Először a háziorvosodhoz menj, ő ír beutalót, ha nálatok az kell. Ő azt is tudni fogja, helyileg hova menj, és kell-e oda időpont.

Bátorság; minél előbb mész, annál könnyebben és hamarabb gyógyulsz.

2011. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz nem megyek, mert családi ismerős. Ezért kérdeztem, hogy hova kell menni?
2011. szept. 28. 19:36
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, az a tény, hogy a háziorvos családi ismerős, akadályoz meg téged, hogy elmenj hozzá? Márpedig leginkább ( kizárólagosan) ő tud segíteni. Ha beutaló kell ( a legtöbb helyre igen), ő adhat, vagy a honvédségi ( munkahelyi) orvos. És ők azt is tudják, hova kell menned. Most bemennél az AEK-ba, és végigjárnád az összes ajtót, hogy tessék mondani a sebemet a seggemet itten kezelik?
2011. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
miért? a katonákra jellemző?
2011. szept. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!