Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így lehet káros vagy árthat?

Ez így lehet káros vagy árthat?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Anyukám nagyon ritkán megy el itthonról, amikor én is itthon vagyok, így nem tudok élvezetesen maszturbálni, ugyebár a péniszem nem vehetem elő mert véletlen benyit, s na... Erre ráéreztem, hogy jó érzés nadrágon keresztül dörzsölgetni meg így maszturbálni. Az lenne a kérdésem, hogy ez okozhat később problémákat(pl. túl hamar elélvezek,v mert a sperma benne marad a boxerben v más vmi)?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 28. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csukod magadra a wc ajtót? Gondolom nem jön be vizelés/székelés közben anyud.
2011. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem ülhetek 10-15-20 percet a WC-n egy élvezetes maszturbálásért...
2011. szept. 28. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:

fürdés közben nem tudod megoldani?

vagy este, amikor már mindenki alszik?

gondolod, hogy ha a gatyádba vered, akkor anyád nem fog tudni róla? :D

2011. szept. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, igen, miután a gatyáidat is ő mossa...
2011. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor fürödni mész nyugodtan verd ki,vagy este amikor már mindenki alszik,takaró alatt előveszed és kezelgeted egy kicsit meg,eldobható zsebkendőt(papírzsepit vagy ha sok jönne konyhai törlőkendő is jó rá) oda készítesz azzal majd letörlöd a péniszed,ha jön a cucc belőle,aztán ha végeztél simán elmész wc-re és ott lehúzod a zsepit,így nem marad nyoma se és a gatyád sem lesz spermás.Meg lehet oldani,de nem káros az se ahogy csinálod
2011. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nyugodtan ülhetsz a wc-n is sokáig azt mondod szorulásod van,valaki még olvasgatni is ott szokott.
2011. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!