Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen kopaszodok?

16 évesen kopaszodok?

Figyelt kérdés

16 vagyok, hosszabb hajú fiú. Rövidre szeretném vágatni, de az a bajom, hogy elöl a hajam mind hátrébb húzódik, kopaszodok. Ez lelkileg is megvisel. Mit gondoltok, mitől lehet ez a korai kopaszodás? Mit tehetek ellene? A családban szinte mindenkinek dús haja van, apum sem kopaszodik.


16/f


2011. okt. 2. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem genetika lesz a dolog mögött.


Amúgy, imádom az "U" alakban kopaszodó egyéneket :$ :D

2011. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hajhullás lehet egy másik betegség tünete is.

Ha jól tudom egy rossz fog vagy valamilyen akut belső gyulladás - aminek nincs más tünete - is okozhat hajhullást.

Keresd meg a háziorvosod. Néhány laborvizsgálattal pl. vérkép a ezek az okok kiszűrhetők.

2011. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amilyen hamar csak lehet, szaladj el a dm-be es vegyel banfi hajszeszt, csodakat tesz
2011. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 17 éves koromban kezdett hullani. Elég sok mindent kipróbáltam, de ha genetikai, akkor gyakorlatilag nem lehet mit csinálni. (Egyébként szintúgy a családomban ilyen korai kopaszodás nem fordult elő.)

Illetve egy valamiről olvastam anno, ami állítólag hatásos, egy nagy hormontartalmú gyógyszer, de nagyon sok mellékhatása van, gyakorlatilag senki se ajánlja. És csak addig a pillanatig hat amíg szedik. Biztos, hogy többet árt mint használ, nem éri meg kockáztatni szerintem. Sajnos ez van.

Persze ezt ne vedd 100%-nak azért próbálkozz, hátha valami más áll a dolog mögött (menj el egy labor vizsgálatra stb).

2011. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy Mikiegeresedik, én 17 éves koromban kezdtem, nagyon egyszerű, ha jó a fejformád túrd le, megszokod, higiénikusabb is és nem fog zavarni hidd el.
2011. okt. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 16 éves vagy ezért nem javaslom a finasteride szedését.Én 18 évesen szedtem , és semmi mellékhatása nincs rajtam pedig régóta szedem.Sajnos ezt élete végéig kell szednie az embernek hogy haja maradjon.
2011. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!