Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Allergia az óvszerre?

Allergia az óvszerre?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és a páromnak a péniszén szeretkezések után(óvszert használunk) piros pöttyök jelennek meg(a makkján konkrétan). Régebben még az elején a nyaka vörösödött ki, de egy évig semmi ilyesmi, most meg ez. Lehetséges, hogy allergiás az óvszerre, kipöttyösödik aztán meg szeretkezés közben kidörzsölődik neki? Sajnálom szegényt, próbáltunk már többféle óvszert is, de egy idő után újra vörösödött a nyaka, most meg ez. Megint váltottunk, de egy régebbi fajtára, ami esetleg még jó lehet.


A gyógyszer intézés útban, de az egy jó hónap még mire el lehet hagyni az óvszert. Másnak esetleg vannak/voltak ilyen problémái? Érdemes lenne elmennie egy allergia vizsgálatra?


Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 2. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Próbálkozzatok tovább, míg nem lesz gyógyszered. :(
2011. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan barátnőm, aki szintén latex allergiás volt, és másoktól is hallottam már ilyet. tehát előfordulhat...
2011. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:( Pedig nem szívesen mérgezem magam bogyókkal, de ha kell, akkor kell... inkább mint az ő egészsége. :(


Ez sem jó, hogy folyton sebes, hamar elkaphat bármilyen fertőzést. Esetleg valaki más tapasztalt még ilyet?

2011. okt. 2. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexshopban vegyetek latexmentes óvszert
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keressetek latexmentes óvszert arra az időre, míg hatni kezd a tablettád.
2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan lányokat, akik allergiásak rá, ők váltottak gyógyszerre, fiúról még eddig nem hallottam.

Esetleg latexmenteset vegyetek.

2011. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vannak olyan fogamzásgátlók, amelyek már a beszedés után védetté tesz. Keress/keressetek fel egy nőgyógyászt és az megmondja. Nekem konkrétan, a Volina volt ilyen.
2011. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!