Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Allergia lehet? Vagy mi a szösz?

Allergia lehet? Vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés

Néhány napja használtam szőrtelenítő krémet a karomon, akkor nem volt tőle semmi bajom, de úgy 2 napja csupa vörös kiütés van a kezemen, és ami fura, a bal fülemen is van, be van dagadva, ha hozzáérek kicsit fáj, amúgy nem. Mitől lehet ez?


Érdemes ilyennel elmenni bőrgyógyászhoz vagy elmúlik?

Nem is biztos a krémtől van de másra nem tudok gondolni...


2011. okt. 26. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vegyél kalcium tablettát, az szokott segíteni. Ha mégsem múlik el pár nap alatt (és javulás kezdete sem látható), akkor menj el a dokihoz, majd ad 1-2 kalcium injekciót, az hatásosabb. Vidd magaddal a kenőcsöt is, amitől szerinted kaphattad.

Én egy újfajta (korábban nem használt) hajfestéktől dagadtam be, (arcom, szemem stb.), a kalcium segített.

2011. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma veszek kalciumtabit, mennyi idő amíg hat? Elég rémes, már a másik fülem is elkezdett bedagadni:(
2011. okt. 28. 10:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben azt mondták, hogy lehet a fogamzásgátló tabletta miatt is... szerdán megyek orvoshoz.
2011. okt. 29. 15:38
 4/4 A kérdező kommentje:
A kalcium segített, köszi:)))
2011. nov. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!