Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiu vagyok természetes...

12 éves fiu vagyok természetesen szűz, a péniszem mikor merev álapotba van, akkor a fitymámrol nem tudom felhuzni a bört, mert olyan háromnegyed részén elkezd fájni? Ez nagy baj? Valaki segitene?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem az a baj h a figymafék vagy mi nem engedi.. hanem a fitymámon már feszül nagyon a bör de szerintem hátrébb leehtne csak nagyonnagyon kelemetlen lene.. ez mindenkinél igy volt??:S
2009. febr. 23. 20:02
 2/13 A kérdező kommentje:
+ amikor felhuzum a bört a bör alatt van pár milyen kis pött vagyis nem pötty hanem kis dudor vagy nem tudom hogy mondjam nem fehér hanem ilyen bőr szinü az baj??:(
2009. febr. 23. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Ne huzd hátra ha fáj mert abból nagyobb baj lehet mert felszakad és nemcsak hogy nagyon fog fájni de még nagyon vérezni is fog!Szerintem menj el vele dokihoz!
2009. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ez nem tud magátol megjavulni?? Vagy töbet romlani? Mert van amikor feljön:S
2009. febr. 23. 20:16
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez javulni sajnos nem fog!Most még annyira hátrányod nincs benne de ha majd egyszer lesz barátnőd akkor nagy baj lesz!Menj el még most dokihoz és ne félj!Beszélj anyukáddal vagy apukáddal hogy vigyenek el.
2009. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Olvastam egy fórumon , hogy valaki sokat huzogatta le- fel a bört és lám már simén ment neki.. nekem is szerintem egy nagyon kevés kelene még talán próbálkozak meg ezel??:S Nagy bajom nem lehet belőle..
2009. febr. 23. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy ha nem áll és letufdom huzni a bőrt nagyon akor nincs baj de ana örülnk a legjobban ha valaki megdná egy doki e-mail cimét és az töbet tudna nekem mondani..
2009. febr. 23. 21:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Na nyugtassatok meg:D este próbálkoztam és rájötem erre: Mere álapotba tök simán feljön de ha előte izgatva van akor olyan mintha megduzzadna a fitymám (nagyobb lene ) ne akor már nem jön fel vagyis nem merek próbálkozni mert fájna akor ez szükület vagy nem??
2009. febr. 23. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!Linkelek egy oldalt ahol kitudod választani hogy melyik orvostól szeretnéd megkérdezni!



[link]

2009. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fitymaszűkületed van, amivel mindenképpen orvoshoz kellene fordulni. Beszélj a szüleiddel, s mielőbb lépjetek.


Ha kell még segítség, írj e-mailt.

2009. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!