Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki van száradva a makkom,...

Ki van száradva a makkom, mennyi idö kell neki hogy visszanyerje "eredeti" állapotát?

Figyelt kérdés
Egy kicsit rövidebb a fitymám és nem takarja el a makkom, és mindig hátracsuszott, és kiszáradt. mostanában kenegetem és igy rajta marad, igy visszanyeri hogy érzékenyebb legyen?
2011. okt. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem TLC kellene neked (is), nekem is ugyanez a bajom, de nekem az egészet már levágták, így vissza kell nyújtanom, vagy különben lehetne kenegetni élethossziglan, az meg nem jó. Örülj, hogy van valami bőr, azt nyújtsd és ha végig fog érni, akkor majd takarja, védi és nem fog a makk száradni
2011. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szárad a makk (nyilván mert nekem is körülmetélték, elég gáz) és körömvirágkenőcsöt mondanak az orvosok... de hát elég para, hogy élethossziglan lehet kenni, vagy különben cserepesedik :(
2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyári melegben nekem is szokott néha akadni. Egy kis gépzsírral kell bekenni.
2013. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!