Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az éveken keresztüli rengeteg...

Az éveken keresztüli rengeteg kávé, de mára már csak napi 1-2 okozhat közepes merevedést?

Figyelt kérdés
Úgy értem a közepest, hogy nem teljesen 100%-os.. Olyan 70%-ra saccolnám...
2011. okt. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hány éves vagy. Mert, ha már jó ötvenes vagy, akkor ne fogd a kávéra.Ennek amúgy rengeteg más oka is lehet.Érszűkület pl.Meg bizonyos kor után már nem várható olyan potencia, mint fiatalabb korban. Remélem a partnered megértő.
2011. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! 23 éves vagyok, ezért nem igazán tudom mire vélni...
2011. okt. 12. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hoppá! Akkor viszont orvoshoz kellene fordulni. Komolyan mondom. Ennyi idősen olyan kemény kell legyen, mint a fagyott kutya lába.-:) Viccet félretéve, hagyj fel minden káros szokással(pia, cigi, kávé, nő) egy időre, és ha nem javul a helyzet menj orvoshoz.(talán urológus)
2011. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megfogadom, kössz! :)
2011. okt. 12. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

a stressz viszont okozhatja, tehát ha munk vagy más miatt állandóan stersszes helyzetben vagy az okozhatja ezt.

mindenesetre egy urológus meg tudja állapítani h szervi bajról van-e szó.

2011. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!