Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 Éves elmúltam,182 cm...

16 Éves elmúltam,182 cm vagyok szerintetek fogok még nőni?

Figyelt kérdés

Régebben gyúrtam azt hallottam, hogy ettől megállhat a növés ez igaz lehet?

Ti mennyit nőttetek 16-17 éves korotok után? elsősorban férfiakat kérdezem!


2011. okt. 13. 20:31
 1/7 anonim válasza:
82%
sztem ezzel már nem kell szégyenkezned. én am 17 vagyok és majdnem 190 centi, és énis gyúrtam korábban, bár nem túl intenzíven.
2011. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a gyúrástől nem leszel alacsonyabb,attól függ milyen genetikát örököltél.Persze még nőhetsz,de szerintem már nem olyan sokat.A szülők magassága is befolyásolhatja a magasságot.
2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell csak férfiakat kérdezni, mert a nőknek is vannak fiútestvéreik (valamint tudásuk és tapasztalatuk is).


Ez sok tényezőtől függ. Elsősorban hozott anyagból dolgozol, azaz genetikai program határozza meg, hogy mikor nősz, mennyit és mikor áll be a növekedés.


Az ökölszabály ezerszer leírtam ide (apu magassága, plusz anyué átlagolva; ehhez fiúnál plusz tíz cm), de attól mindig van eltérés.


Ha későn érő vagy, és van legalább egyetlen felmenőd, aki magas volt, akkor símán nőhetsz még 18-20 éves korodban is, sőt 24 évesen is (ez ritkább). A későn érők általában 15-16 évesen kezdenek el nőni.


Az öcsém úgy 14-15 évesen kezdett el nőni, és szép fokozatosan nőtt úgy 22 éves koráig, 190 cm-ig.


Nem tudom, hogy a gyúrás megállítja-e a növekedést, de szerintem tökfölösleges ezzel foglalkozni. Genetikai program, fogadd el magad magasnak.


Ja! Azokat az embereket kell elküldeni zabot hegyezni, akik azzal zrikálnak, hogy "és meddig nősz még...?" Értsd: szemétkedő, piszkálódó családtagok, rokonok stb.


(Én nő vagyok, nagyon magas ember, az apám és az öcsém kivételével az összes rokonom egy fejjel alacsonyabb nálam - nagyon sokat bántottak ezzel annak idején. Megértem, ha ilyen gondjaid vannak.)

2011. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ez olyan mintha megkérdezném h a gépezéstől átalakulhatok e terminátorrá. nem a gyúrás nem álítja meg a növekedést csak ha 500 kilót folyamatosan(évekig) tartanál.
2011. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Benkoos válasza:
Általában 21-22 éves korig nő egy ember,én egészen 30 éves koromig nőttem,8-10 év alatt jött még 2-3 centi,most 188 vagyok.Még simán nőhetsz,akár 10 centit is.
2012. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 logoboy válasza:
Én 12 éves vagyok 170cm szerintetek menyi fogok lenni 16 éves koromban?
2012. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem.muhahahaha!
2014. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!