Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak a vizelettartási...

Mit csináljak a vizelettartási problémámmal?

Figyelt kérdés

2 év után ismét közelebbi kapcsolatba kerültem egy lánnyal (szeretkezés nem). Eddig semmi problémám nemvolt, de legutóbb mikor vele voltam (összebújva) éreztem hogy nem tudom a húgyhólyagomat irányítani, és ki-ki csordul... :S

Előtte pár napig nem aludtam (egyéb okok miatt), és a húgyhólyagom is mintha fájt volna kicsit (enyhén). Mára már elmúlt.


Ez lehet átmeneti felfázás/vírus, vagy nálam van a hiba hogy nemtudom irányítani?


(Remélem érthető. Komoly válaszokat kérnék.)


2009. máj. 1. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy vizelet volt? Nem lehet,hogy csak több előváladékod jött és azt érezted pisinek? Felfázásnál nem lehet tünet az inkontinencia, szóval amiatt nem lehetett. Ha elmúlt,szerintem nincs gond, ha megint előjön, és biztos nem előváladék,akkor jobb,ha felkeresel egy dokit. A fiúkra amúgy nem olyan jellemző a vizelettartási probléma, inkább nőknél gyakori. Próbáld meg egyedül, felizgatod magad, és nézd meg,hogy van-e úgy is tünet. De szerintem nem lesz gond :)
2009. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom hogy előváladék-e. De mocorgott a hímvesszőm az biztos :D
2009. máj. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!