Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb oldali herém fáj és...

A jobb oldali herém fáj és megnagyobbodott, ezt okozhatja a hólyaghurut?

Figyelt kérdés
A hólyaghurutomra Ciprofloxacint szedek.
2009. máj. 1. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azonnal fordulj orvoshoz, mert egyik ismerősöm is így járt, fájt neki, duzzat volt, elment dokihoz, és rögtön megműtötték, mert daganata volt.

Szóval ne késlekedj, irány az orvos!

2009. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemi betegség is lehet,orvos!
2009. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%
Ne ilyedj meg! Az elözö hozzá szolok barmok! Nekem is ez volt. Úgy hívják VÍZSÉRV. Mikor egy csatorna nem záródik (aminek kéne) ezért a here megtelik vízzel. Semmi bajod nem lesz tőle, de azért műttesd meg magad! Engem is megműtöttek, azt mondta az orvos ha nem műtenek meg, lehet lesz bajom, de az is lehet elmúlik. Szóval ne félj, nem nemibetegség, csak vízsérv! De azért orvoshoz menyj el!
2009. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

KEdves Kérdező!


Az előző hozzátartozók egyáltalán nem "barmok", mint ahogy a nagytudású előző hozzátartozó megjegyezte. A hereduzzanat oka lehet daganat, de gyulladás is. Mindenképpen van oka. A vízsérv is lehetséges, de az is kezelendő, mert meddőséget okoz.


üdv: dr. Szalai Krisztián (www.drszex.hu)

2009. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barmos hozzászólónak üzenem, hogy ő biztosan nagy tudású professzor, és mivel neki vízsérve volt, ezért biztosan másnak is az van, ugye?

Sok oka lehet a herék duzzadságának, ezért mindenképpen orvosi vizsgálat szükséges.

2009. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, főleg az első válaszolónak. Az ő válasza után elindultunk az ügyeletre, bent is tartották a páromat. Befektették az urológiára, mert a hólyaghurut ráment a heréjére, reméljük hétfőn hazajöhet. (Ja, én a barátnője vagyok.)
2009. máj. 1. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Jobbulást kívánok a párodnak!!! Ezekkel a dolgokkal tényleg nem jó játszani, mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni addig, amíg nincsenek komolyabb következmények.

Ismerősömnek még hátra van kettő sugárkezelés, de szerencséje volt neki is, hogy időben elment orvoshoz.


Mihamarabbi gyógyulást kívánok!

2009. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos!!!
2009. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!