Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég váltam el, nyugtatót...

Nemrég váltam el, nyugtatót kellett szednem. Az új kapcsolatomban viszont merevedési és ejakulációs zavaraim vannak. Néha semmi gond nincs, sőt a házasságom alatt sem voltak ilyen jellegű problémáim. Kihez kellene fordulnom? Kitől kérhetek tanácsot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki jellegű problémáid vannak,még nem léptél túl a múlton.Lehet h túl korán fogtál bele másik kapcsolatba.
2009. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Muszáj neked nyugtatót szedned? Úgy értem, hogy ha már új kapcsolatban élsz, annak gyógyírnek kellene lennie a befejezett /régi/ kapcsolatodra. Biztos, hogy leszámoltál az előzővel? Ne szedd a dilibogyót, mert a szexuális zavarokat is az okozhatja. Ha mindenképpen kell a segítség, keress meg egy urológust.
2009. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne,szedj nyugtatót. Az semmi jóra nem vezett,lehet,hogy pont ezek a mellék hatásai. Inkább menj el a haverokkal szorakozni,épitsd a tested,de mindegy,hogy mit csinálsz de mindig foglald le magad. Nálam ez vállt be. A nyugtató szedése után,még depisebb voltam. Én,csak egy hétig szedtem,de hamar rájöttem,hogy nem ez a megoldás. Remélem hamar,helyre jösz!
2009. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen nyugtatót szedtél ha szabad megkérdeznem?

Csak mert némelyik okozhat ilyen zavarokat és miután abbahagytad akkor is csak hónapok múlva lesz minden normális.

Gondolom már lement a válás, rendeződni látszanak a dolgok, ezért a nyugtató nem kell. Esetleg próbálkozz nyugtató hatású teákkal, vagy járj el többet kikapcsolódni stb.


Na most 3 dolog lehet.

1. a gyógyszerek miatt van (de én azt gondolom, hogy ha "Néha semmi gond nincs" akkor ez inkább valami más...)

2. stresszes az életed és ideges vagy, illetve valami lelki dolog

3. nem tudom mennyi idős vagy, de egy idő után előfordulhat ilyesmi sajnos. Vagy lehet még valami szervi probléma is.

De ne ijedj meg, általában csak kisebb dolgok jönnek szóba amin egy orvos könnyen tud segíteni. Semmi rémes dologra nem kell gondolni.


Elmehetsz a háziorvosodhoz is első lépésként, illetve urológushoz (azt hiszem férfiaknál az egyenlő a nőgyógyásszal :-) ) ha nem találnak semmit akkor pszichológus. Vannak szexuálpszichológusok is már.


Utolsó lehetőség lehet az orvos előtt, hogy megpróbálsz beszélni róla a partnereddel és lehet megoldódik a probléma. De általában orvosi segítséget igényel, és viszonylag könnyen megoldható a gond.


Minden jót.

2009. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus!
2009. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Türelem !!!!!!!!!

és lelki egyensuly

:)

2009. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ITT NAGYON HASZNOS HOZZÁSZÓLÁSOK VANNAK:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__28..

2009. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!