Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Édesapám elitta a máját és...

Anniebianca kérdése:

Édesapám elitta a máját és haldoklik. Meddig fog tartani szenvedése?

Figyelt kérdés

Már kórházban fekszik, nagyon be van sárgulva,a vizeletén és a székletén keresztül már távozik a mája. Alig lehet érteni már, mit mond. Mennyi ideig szenved még? Fájdalmas halál?

Kérem őszintén írják le a tapasztalataikat, bármennyire is megrázó, talán picit fel tudunk rá készülni...


2011. okt. 23. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Max.néhány nap.Láttam már ilyet.
2011. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a halál fájdalmas, hanem az amit most érez. Valószinűleg pár nap ha már félrebeszél, de ha erős a szive, akkor hetek is lehetnek.
2011. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ha besargulva a korhazban van, es jobban lenne, lemegy a sargasag, akkor is max. 2 honap legjobb esetben. Ha mar beszelni is alig van ereje, nem eszik, es megmozdulni sem tud segitseg nelkul, akkor 1-2 nehany nap. Sajnalom.

Kozeli ismerosomon kisertem vegig, akinek karos szenvedelye sem volt! Azt, hogy fajdalmas volt e, nem tudom, mert sosem mondta hogy faj, csak azt hogy nagyon almos! :(

2011. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég fájdalmas, de valószínűleg morfiumozzák, mivel más hatástalan ilyenkor.

Nagymamám májrákban halt meg, soha nem ivott, hat hónapig injekciózták otthon. Szerintem édesapádnak csak napjai lehetnek, de inkább az orvosokat kellene megkérdezni, ők biztosabbat mondanak.

2011. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor az én apukám bekerült, akkor azt mondták, h bármikor meghalhat. Azzal, h a kórházban nem kapott alkohol egy kicsit "jobban" lett. Egy hónap múlva halt meg. Persze, ez az idő mindenkinél más.

Apa az utolsó előtti nep saját felelősségre hazament mamámhoz. Gondolhatod, h a papírt alá tudta írni, de öltözködni már nem volt képes.

Ha őt is hazaengedik, akkor készüljetek fel, h nem lesz szép halála. A kórházban sem, de ott legalább a nővérek fogják gondozni. Sajnos nem csak annyi, h szépen elalszik. Apa közel egy napot agonizált.

2011. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Változó ez... 1-2 hét maximum. Volt ilyen rokonom nem olyan sokáig tartott míg meghalt... Készüljetek fel nálunk hirtelen történt ez a dolog
2011. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta már megtörtént, tegnap hajnalban jobb létre szenderült...
2011. okt. 24. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Részvétem. Legalább már nem szenved tovább.
2011. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2011. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Részvétem, sajnálom.
2012. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!