Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a fene lehet ez, mit tegyek?

Mi a fene lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jobb lábszár, 4cm átmérőjű lila , vöröses pirosas folt....

először csak lila folt volt, most piros, egyre nagyobb és mindha viszketne kicsit....

mellékeltem képet, de nem valami jó minőség de azért látható, ha valaki tudja miez, legyen szives irjon....

Kép: [link]


2011. okt. 25. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy vékony ér elpattant. Pihentetést javaslok. Esetleg borogatást, hogy ne gyulladjon be.
2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy ez nem napról napra alakult ki...
2011. okt. 25. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez sima véraláfutás. nekem is szokott lenni, nem igazán foglalkozok vele, elmúlik
2011. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

véraláfutás


ha 1 hét alatt sem múlik el akkor orvos

2011. okt. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már két hónapja ilyen, ha pihenek akkor elhalványul, ha dolgozok (12óra állás) akkor durvul be, sztem ez más lesz.
2011. okt. 26. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Így más persze, de ezt miért nem írtad előre? Megkímélted volna magad a felesleges válaszoktól. És persze bennünket is. De szerintem orvos mindenképp, mielőtt nagyobb baj lesz.
2011. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kaposi-szarkóma
2011. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!