Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéssel kapcsolatban, mit...

Donmogyoróscsirke kérdése:

Edzéssel kapcsolatban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nem megy az izomnövelés! 185 cm magasságomhoz 76 kiló vagyok. Nem rég fogytam le 85 kilóról! Szeretnék edzeni hogy izmos legyek, de eddigi észrevétel az hogy, ezzel csak szálkásítok. Fokozatosan, rendes heti beosztással edzek, mindig nagyobb súlyokkal, de nem érek el vele semmit! Megjegyzés: szegényesebb családban élek, így az edzéshez szükségséges étrend problémás lehet! Valaki segítsen, mit tegyek?
2011. okt. 22. 16:20
 1/2 marci936 válasza:

Azt kell, hogy mondjam rossz helyen jársz. A neked megfelelő kategória ez lenne: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek


Amúgy, a kevesebb nem súlyzós mozgás (biciklizés,futás,úszás) csökkentése kevesebb energia használatot jelente a testnek igy gyorsabban nőne a tömeged, ez ingyen van, de én még is csak a táplálkozásban látom a megoldást pufirizs,fehérrizs azért nem egy olyan ördöngösen drága 200ft/1kg és az 4-5 napig kitartana...

Addig kell növelned a napi szénhidrátbeviteled, mig el nem mozdul a mérleg pozitiv irányba.

2011. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kategóriás miatt elnézést, és köszönöm a választ! :) Megfogadom, kipróbálom, persze ha valakinek még van ötlete meghallgatom!
2011. okt. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!