Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha túl sokszor végzek...

Az baj ha túl sokszor végzek önkielégítést? (napi 2-3)

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és fiú vok 13 éves
2011. okt. 25. 14:20
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert elvonja az időt/energiát az értelmesebb dolgoktól. Ne érts félre, az, ha csinálod, nem baj, de legyen meg annak is a maga ideje, mondjuk este, és ne lesd egész nap, mikor lenne 5 perced rá...
2011. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
napi 2-3 nem nevezhető annyira soknak :D
2011. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
NEM
2011. okt. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg nem, de könnyen pótcselekvéssé válhat.
2011. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Elvileg nem, gyakorlatilag azt nem szabad elfelejteni, hogy minden magömléssel egy csomó vitamin, fehérje, ásványi anyag is távozik a szervezetedből, amit pótolni kell(ene). A másik dolog, hogy most kellene elkezdened megtanulni, hogy hogyan nyújtsd el a magömlésedet, vagyis, hogy "tovább bírd" a szexet. A csajok nem szeretik, ha a srác 2 perc alatt készen van. Vagyis inkább hosszan csináld, mint sokszor. Az orgazmusod is másabb, jobb lesz.
2011. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Synesztro ***** válasza:
100%
24/F Nézd én voltam házas is meg most is van komoly kapcsolatom,mióta 1 éve elváltam és mind a házasság alatt, mind most is bár kimondottan ki egyensúlyozott a szexuális életem, néha ha szükségét érzem és van rá idő,de nincs ott a párom akkor magamhoz nyúlok, mert utána könnyebbnek érzem magam, megnyugszom, sőt még vmennyire fájdalom ellen is jó, nem az számít hogy sokszor e hanem hogy miért csinálod, és nem szabad a ló túloldalára sem esni mert mint ahogy azt fentebb is írták azért nem probléma mentes a dolog!
2011. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Én kb 12-13 éves lehettem és mikor elkezdtem maszturbálni.

Szinte minden nap az esti fürdés alkalmával úgy,hogy 19-20 csúcsra jutás volt.Eléggé kimerültem és 15 évesen már nem a mennyiség hanem a minőség lett az eredménye.Akkor már aktívan csajoztam ahol kamatoztattam a tapasztalataimat.Tedd ahogy érzed rossz ember nem leszel szerintem ezzel nincs semmi baj.

2011. okt. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

"hogy minden magömléssel egy csomó vitamin, fehérje, ásványi anyag is távozik a szervezetedből"


ezen beszartam

sőt gerinced is elsorvad, igaze

2011. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 viktor123456 ***** válasza:
95%
igen, menj rá inkább arra, hogy 1 óráig vered, aztán spriccold szanaszét. akkor imádni fognak a csajok. :D
2011. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!