Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El tudná nekem valaki magyaráz...

El tudná nekem valaki magyarázni ez hogy megy?

Figyelt kérdés

Álló helyzetben nem tudom a makk mögé húzni a fitymám.Akkor ez fitymaszűkület?

Ha igen akkor ennek az eltüntetése hogy működik?

-Háziorvostól kell beutalót kérni az urológiára?

-Ott bemegyek és elmondom hogy mi a panasz?Letolom a gatyám és megnézik mi a baj?

-Ha azt mondják hogy műteni kell akkor egy ilyen beavatkozás mennyi időbe telik és mennyire komoly?

-És a műtét után mennyi ideig nem tudom használni a péniszem szexre?


Értelmes válaszokat kérek. 18 éves vagyok és a szüleim tudta nélkül akarom ezt intézni.A válaszokat előre is köszönöm:)


2011. okt. 27. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fitymaszűkület. Én se tudom olyankor hátra húzni, de nekem a fitymafékem rövid. Az utóbbi 40 évben nem zavart, ezért lehet meg se csináltatom már erre a kis időre!

:)

"-Háziorvostól kell beutalót kérni az urológiára?"

-Az urológiára nem kell beutalő, mehetsz egyenesen oda.


"-Ott bemegyek és elmondom hogy mi a panasz?Letolom a gatyám és megnézik mi a baj?"

-Igen.


"-És a műtét után mennyi ideig nem tudom használni a péniszem szexre?"

-Amíg meg nem gyógyul nem fogsz a Marok Marcsával szexelni, legalább pihen a kezed!

:D


Remélem az én fiam jobban megbízik bennem...

2011. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, privizz rám. Engem e hét kedden műtöttek meg. Szívesen megosztok veled mindent amit átéltem!


20/F

2011. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon sok szülő, nem ad normális felvilágosítást a gyermekének és ez az eredménye, hogy a gyerek szülő előtt tabunak kezeli a dolgot. Pedig ezeket illene komolyan venni! Az én szüleim akkor sem beszélnének a szexről ha fegyvert fognának rájuk. De már nem is bánom, hogy ilyen bizonytalan szülők nem vezettek annak idején félre.

EZ A SZÜLŐK HIBÁJA, HOGY A GYEREK NEM BÍZIK MEG BENNÜK, ÉS TELJESEN MEGÉRTEM A KÉRDEZŐ PROBLÉMÁJÁT!


24/F

2011. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Engem is privizhetsz, én is a szüleim tudta nélkül csináltam meg, mert azért mégis kínos huszonévesen ilyesmiről beszélni...
2011. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
lényeg, hogy ragaszkodj a fitymapalsztikához, ha a doki le akarja kapni az egészet, akkor keress másikat
2011. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem akarom hogy körülmetéljenek mint a zsidókat!
2011. okt. 31. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Miért kell ezt bonyolítani?

Akinek szűkülete van, csak annyit kell, hogy mondjon, hogy a LEHETŐ LEGTÖBB SAJÁT SEJTET, SZÖVETET MEGTARTÓ BEAVATKOZÁS TÖRTÉNJEN.

Mi ebben a nehéz?

2011. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!