Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedves Pasik! Mit tegyek a...

Kedves Pasik! Mit tegyek a páromnak nincs magömlése és orvosról hallani sem akar?

Figyelt kérdés

Szeretnénk gyereket de neki csak elöváladék jön a fütyijéböl és más nem.Mondtam neki az orvosi segitséget de, nem.Amugy nincs gond a szexel ezen kivül.

Így soha nem lesz gyermekünk de nem érti meg.Mit csináljak?


2011. okt. 28. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ez komoly?? Amúgy az előváladékban is vannak spermiumok, így gyerek az még lehet. De hogy huzamosabb ideig egy ffinél nincs magömlés.....????????
2011. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

orvos nélkül felejtős. olyan nincs, hogy nem érti meg, hacsak nem értelmi fogyatékos, legfeljebb olyan van, hogy nem akar gyereket igazából, vagy akar, de tenni nem akar érte.

ez olyan biztos, mint hogy most itt ülök.

2011. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hááát! Gyerekre tőle ne nagyon számíts. Előfordulhat, hogy maroknyi sereg győzhet sokszoros túlerővel szemben... elvileg. Gyakorlatilag azonban?? Erősen kétes. Mivel a második válaszoló is tutit modott, ha sikerülne se lenne egy szerencsés esemény.
2011. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is küzdöttem ilyen problémával, mint a párod; és hihetetlen egyszerű volt a megoldás: elmentem egy urológushoz (de akár endokrinológus is jó), s 12 hetente kapok egy injekciót (a neve: Nebido), ami mindössze 2700 Ft-ba kerül. Kb. 1 éven belül rendbe jöttem. Igaz, 5 éve kapom az injekciót, hogy a tesztoszteronszintem megfelelő szinten maradjon, és jól működjek. :)


Nagyon sokáig hezitáltam azon, hogy elmenjek-e egyáltalán orvoshoz, mert persze kellemetlen dolog ez, a férfiú büszkeség visszatart minket attól, hogy egy orvosnak mutogassuk a fütykösünket.


Sajnos az orvos nem hagyható ki.

2011. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keverj le neki egy-két nyaklevest, és ráncigáld el az orvoshoz. Lehet ondóvezeték elzáródása van neki!

Próbáljátok meg kitapogatni a herevezetékeken nincsen-e dudor?

2011. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megcsal a férjed.
2011. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jóképű férfi postás jár felétek?
2011. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!