Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran van általában...

Milyen gyakran van általában egy fiúnak magömlése?

Figyelt kérdés

csak azért kérdem, mert már másodjára volt nekem az elmúlt 2 hétben... ez ok?


17/f


2011. jan. 15. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vered ki, akkor éjszakai megömlés során távozik a felesleg, akár ennél többször is.
2011. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van. Vagy magad intézed ezt a dolgot (maszti) és akkor te döntöd el, hogy milyen sűrűn csinálod vagy ha ezt nem teszed meg, akkor éjszaka spontán üríti a szervezet. Nekem a csúcs heti 3 volt, minden második éjszaka! :) Kicsit sem dolgoztak bennem a hormonok mi?
2011. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod akkor akár napi több is(kamaszkoromban minden nap legalább kétszer csináltam és kétszer jött), ha a természetre hagyod akkor heti 1-2 alkalommal ürül ki.

Ez az én tapasztaltom.

2011. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hááát eez jó kérdés meert nem tudom! nekem szerintem még sohasem volt magömlésem nem tudok róla talán igen talán nem na mind1 azt tudom hogy maszturbáltam és akkor jött. én gyakran maszturbálok és szerintem ezért nincs éjszakai magömlésem (de ez nem is baj) én azt ajánlom hogy inkább maszturbálj ezt legalább élvezed és jótékony hatásu...
2011. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mitől dolgoznak a hormonok? írta az egyik commentelő, h neki milyen gyakran jött, s hogy "kicsit sem dolgoztak sokat a hormonok"... attól dolgoznak a hormonok, h egy pl. egy bombázót nézek? Mert hallottam már olyat, h valaki azt mondta egy lányról, hogy "nem szeretem, csak a hormon-termelésemet indítja be".
2011. jan. 16. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!