Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tavaly előtt, ottvoltam a...

Tavaly előtt, ottvoltam a tornasor közepén, tavaly viszont az összes osztársam elkerült 13 (153cm), most 14évesen (162cm), még most se tudtam behozni, fogok még nőni? (az bezavarhat ha súlyzózok? )

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,fogsz még nőni!
2011. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8-ikban a lanyok alltak a tornasor kozepen. Fiuk mind le voltak maradva. Na aztan ket ev utan, hanyatt estem, sok volt belole 180cm. Mi lanyok meg nem is nottunk azota sem. 15 es 18 kozott fogsz a legtobbet noni.
2011. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*tornasor elejen
2011. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, még nőni fogsz:)
2011. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát tényleg alacsony vagy,legalább 8 cm-vel az átlagnál.Biztos nősz még.


Apukád milyen magas?_mert legalább akkorára vagy nálad magasabbra fogsz nőni mint ő.


A lányok meg mindig 13 éves korukra kb a felnőttkori magasságukat elszokták érni és a fiúk olyan 13 évesen lesznek akkorák mint egy átlag magas lány,ill nő(kb.165-168)és olyan 15 éves korukra kezdenek 180 cm körül lenni,vagy ahhoz a magassághoz közelíteni normál esetben,ha az apjuk is magas növésű.De 18-21 éves korukig nőhetnek a fiúk.


Bár 13 évesen is igen alacsony volták,mert 150-155 cm között a 11 évesek szoktak lenni.13 évesen meg már biológia folyamatoknak már meg kell kezdődnie,növekedés,szőrősődés,akiknek ez nem indul be azok a későn érők,de ők is behozzák a lemaradást pár év alatt.Semmi gáz.Nősz még.

2011. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!