Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális a rövid fityma?...

Csupasz kérdése:

Normális a rövid fityma? Vannak olyanok, akiknek rövid a fitymája?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok körülmetélve, de már elég régóta (13-14 éves korom óta), nem fedi a fitymám a makkomat. Ha a bőrt ráhúzom a makkra, kb. 1/3-t fedi, s másodpercek alatt hátrahúzódik. Nem tudom tartosan befedni a makkomat, olyan, mint ha kinőtte volna a bőrt. Másoknál is van ilyen?
2010. júl. 16. 09:10
 1/5 anonim válasza:
82%
Szerintem ez abszolót normális, mármint vannak olyanok, akiknek nem fedi teljesen le... Vagy ez téged zavar? mármint a mindennapi életben kényelmetlen, vagy csak megijedtél, hogy hátha valami gondvan? Amúgy szerintem nincs probléma, de ha nagyon zavar nézesd meg egy urulógusnál...
2010. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Hali!


Miért ne lenne normális?

Vannak olyan ok akik alapból rövid fitymával születtek meg,... (Mohamed próféta az iszlám vallás legfőbb prófétája is elvileg annyira rövid fitymával született, hogy úgy tartották, olyan, mintha körülmetélték volna... innen az iszlámban a KM eredete...,) ...ellenben az emberek zöme serdülőkorukban kinövi, éppen azért, mert gyerekkorban még sokkal rugalmasabb a fityma, aztán -- ahogy a hímvessző egyre jobban növekedésnek indul... (belenő) -- kifeszíti, így rövidebbnek látszik. A fityma ugyanis annyira nem veszi fel a lépést a növekedéssel serdülőkorban, mint a hímvessző és a herék zacskóstul.


Nekem pl. alapállapotban változó. Ha pl. hideg vízben volt előtte és nyirkos, vagy mjuk izzadok, és közben kerékpározok, a makkom nagyon összemegy, így a fitymám rendesen előrebojtosodik akár 2-3 cm-re is, ami elég zavaró tud olykor lenni. Azonban ha nem ilyen a közeg, amiben "petyhűdik" a fütykös, elég gyakran veszem észre, hogy a fitymám a makkom végéhez közel, azonban attól visszább egy picivel ér véget, a makk éppenhogycsak kidüddörödik belőle, igaz nem sokkal. hátra azonban nekem nem húzódik, csak, ha ingert kap, vagy jó csajt lát, esetleg "helyzet van"... :-D


_ Te hány éves vagy?

_ Miért zavar ez? (Zavar-e egyáltalán?)

_ Gyerekkorodban kb. mekkora volt a fitymád? Ahhoz képest mennyit változott?


Üdv: EE

2010. aug. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rövid, mert engem viszont körülmetéltek. Szerintem teljesen mindegy mekkora a fityma mérete, ez véleményem szerint nem játszik szerepet sehol. Ha nem szűk, akkor legyen bármekkora.
2010. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

Ez a kérdés nem a fitymaszűkületről, és nem is a körülmetélésről szól, ezt nem kéne most idekeverni. Itt az alapból rövid fitymáról van szó. A részleges metélés is más eset, mint akié alapból ilyen, bár kétségtelenül az is rövid, csak nem alapból.

A kérdésre válaszolj előző, mert a válaszod olyan, mint a "semmilyen".

2010. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%
a faszveréstől van h rövid ...
2014. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!