Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baja? Valami...

Niktoon kérdése:

Mi lehet a baja? Valami agybetegségég? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Férjem 30 éves, és olyan tünetei vannak, mintha folyamatosan részeg lenne; kóvályog, nem tud egyenesen menni, összefüggéstelenül beszél, szinte semmire nem emlékszik, és agresszív is. Tudom, hogy nem iszik, mert mindig érzem rajta, ha iszik. Régebben azt gondoltam, hogy csak kimerült, mert munkába is jár, és mellette éjfélig gépezett minden nap. Megtiltottam a gépezést, minden este max 9-kor lefekszik aludni, és reggel 6ig alszik, már legalább 2 hónapja, a tünetek megint előjöttek, és már 4 napja tart ismét. Ráadásul nem tudom rávenni, hogy elmenjen orvoshoz, mert nem hiszi el, hogy valami baja van, nem veszi észre magán. Van egy három éves kisfiúnk, vele egyáltalán nem foglalkozik ilyenkor, gyakorlatilag levegőnek nézi, én pedig 8 hónapos terhes vagyok, lassan mennem kellesz szülnöm, de hogy hagyjam így rá a fiúnkat, mikor állni nem bír a lábán? Én szívem szerint egy CT vizsgálatra küldeném, de egyszerűen nem látja be, hogy beteg! Már nagyon tanácstalan vagyok, nem bírom ezt idegileg, mit tegyek?
2011. nov. 3. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Bennem felmerült még a kábítószer fogyasztás lehetősége is. Szerencsémre ennek látható tüneteiről nincs tapasztalatom,

így nem vagyok biztos benne. A helyedben inkább itt tenném fel ezt a kérdést.

[link]

2011. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen zavart, dinka az ember, ha pl: kevés a folyadék a szervezetben vagy vashiány stb.
2011. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 joci23 válasza:
Akár lehet enyhe agyvérzés is, vagy szűkület egy agyi érben. Apám is azt mondta az agyvérzése után , hogy olyan volt mintha részeg lenne, persze neki sokkal súlyosabb tünetei voltak. Azért nem akarlak megijeszteni, mert ezer más is lehet. Egy kivizsgálás mindenképp jó lenne.
2011. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem iszik, hanem drogozik
2011. nov. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem is iszik és nem is drogozik. munka után rögtön hazajön, egyébként rájönnék ha valamit szedne.
2011. nov. 5. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenét dolgozik, amit ilyen kótyagosan is el tud végezni ? Remélem nem gépjárművezető !
2012. júl. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!