Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycsőgyulladásom van,...

Húgycsőgyulladásom van, fogalmam sincs, mitől. Lehet páromtól, de neki semmi baja. Valami sárgás váladék folyik belőle. Járt már hasonlóan valaki? Mi lehet ez? Orvos nélkül valami alternatív szerrel lehet esetleg gyógyítani? Ha orvos, milyen orvos?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 4. 11:31
 1/8 Antimod ***** válasza:
Nem biztos, hogy gyulladás, de valószínűleg semmi súlyos. Urológushoz menj.
2011. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gonorrhea lappangási ideje nőknél hosszabb, sőt tünetmentesek is lehetnek;)

Persze lehet más is, nem csak az. Menj orvoshoz.

2011. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szóval urológus... És ő mit fog csinálni? Remélem nem szúrkál, stb...

Jah, viszket is pisilés közben... Szóval valami baci lehet...

2011. nov. 4. 12:14
 4/8 walholl ***** válasza:
Szerintem felfáztál és most folyik belőle a genny. Tűnés dokihoz és ne aggodalmaskodj azon hogy mit fog csinálni. Tesómnak tablettás kezelés volt csak.
2011. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bőr és nemibeteg gondozó. (Engem urológus ilyen tünettel elzavart, de egy próbát az is megér.)

Orvos nélkül eszedbe ne jusson bármit csinálni, ez nem tréfadolog. Mindenképpen csináltass egy STD tesztet és lehet jó lenne, ha a párod is megnézetné magát.

2011. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Láttam, vannak otthoni std tesztek, vagy csak olyanok, amit beküldök és nem kell elővennem semmit... Majd az eredménytől függően lesz, ami lesz...

Ezek működnek?

2011. nov. 4. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvos lássa. Pont.
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjavult. Orvos látta. :) Most már jó. :)
2011. nov. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!