Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a "divat" mostanság?

Zsivány24 kérdése:

Mi a "divat" mostanság?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ma már mindenki borotválkozik az intim testrészeken, mert nem szeretnék lebőgni a barátnőm előtt.
2011. nov. 5. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

kb. 25 év alatt "norma", de jobb, ha megkérdezed őt, mert hátha neki nem tucatízlése van. Hány éves vagy Te, és hány a lány?

2011. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 15 a lány 16
2011. nov. 5. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Társkeresőn sok férfinél a "csupasz" van kiírva a kérdésnél, hogy milyen ott lent. Én viszont idegenkedve fogadnám. Ha túl nagy a dzsumbuj, persze lehet ritkítani, de nem borotvával nekiesve.

Kérdezd meg, hogy őneki mi a jó. Aztán te is elmondod, neked mi a jó.

2011. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg! Valoszinu ő is igy filozik ezen most, és most akkor VÉLT elvárásoknak való megfelelés miatt vennétek egy fölösleges gondot a nyakatokba...:)

Főleg ha szüzek vagytok, ne nagyon térjetek el a természetes módozatoktól, majd később ráértek kísérletezgetni, ezt tanacsolom.

2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok fiatal nőnek meg pont a csupasz nem tetszik,mert nem férfias,inkább részesítik előnyben ha rövidre van ollóval,valamilyen jó fazonra vágva,mint ha tök csupasz lenne,mint a nőknek.Szerintem vágd rövidre,nem kell divat majomnak lenni,meg feminimnek,úgyis erre nőiesebbek,piperköcebbek a mai férfiak.Ez a tök csupaszítás inkább a mostani kamaszokra jellemző,bár férfit nem látni nagyon köztük,mert már ruhában,viselkedésben és hajban is a női vonalat követik,ami elég gáz.Kérdezd meg a barátnőd neki mi jön be férfi vagy fiú.
2011. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja nem mindenki boroválja csupaszra,inkább ritkítják,a csupaszítás a kamaszokra és a 20 évesekre,feminibb beállítottságúakra jellemző,a többiek inkább már fazoniroznak.De szerintem magad döntsd el te hova tartozol és ne azért kezd csak el valamit csinálni mert egy barát vagy akárki azt csinálja.Magad döntsd el neked mi tetszik.

A válasz pedig nem,25-30 körüliek nem borotválkoznak oda lennt túl gyakran,de néha még nem is ritkítanak.Persze a túl nagy dzsungel sem túl jó.

2011. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!