Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hete megjelent a péniszem...

2 hete megjelent a péniszem alján egy csomó és ma már azt vettem észre hogy egy 3mm-es vöröses-lilás hólyagszerű pattanás van ott, neten nem találtam hasonló kérdést azér irom ide is volt már nálatok hasonló és mi az eljárás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ki köll nyomni, pláne, ha tripper!
2011. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Advocatus Diaboli válasza:
68%
Elképzelhető, hogy szimplán csak pattanás, és nem nagy szám, próbáld meg kinyomni. Be fogsz szarni annyira fog fájni azt már most elárulom. VISZONT ha még vizsgálgatod, és nem pattanásnak néz ki, akkor hagyd úgy ahogy van és menj dokihoz.
2011. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a tripper nemi betegség, ami nálam ki van zárva egyelőre

ez csak úgy magától jött ki, találtam egy ilyen kérdést és csak annyi volt oda irva hogy ez veszélyes, daganat ish lehet, menjek orvoshoz ..

2011. nov. 19. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nemi baj kizárható az jó, bár a szifilisznek (nem trippernek) simán lehet tünete. Szóval ha nem vagy teljesen biztos magadban, akkor orvoshoz szaladj el. Amúgy is a legjobb tanács, amit kaphatsz.

Én elég pattanásos voltam, vagyok. De hogy a péniszemen lett volna, arra nem emlékszem.

2011. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ebből hétfőn orvos lesz... még ilyen problémával nem jártam dokinál, de rászedem magam, mert hát a férfiasságomról van szó. kösz azért mindent.
2011. nov. 19. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
bocs
2011. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pl benőtt egy szőrszál a bőr alá. Nem vészes, csak kellemetlen sőt fáj, viszont nyomtalanul gyógyul.
2011. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!