Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Természetes tesztoszteron...

Természetes tesztoszteron növelés ötlet- vagy ostobaság?

Figyelt kérdés
Még mielött félreértenénk hetero srác vagyok (23), és csak gondoltam a tesztoszteron egy férfinek minél több annál jobb így pattant ki az elmélet: namost ugye az ondó magas tesztoszteron szinttel bír. A végbélben az ilyen anyagok jól felszívódnak. Nem egy egyszerű tesztó növelési mód lenne akkor a maszturbálással "kinyert" ondót egy beöntésként önmagamnak beadni? Tesztószint növekedést lehet így elérni? Nem egy természetessége által biztonságos szteroid ez? Veszélyek?
2011. júl. 27. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:D

ez k.rvajó!


de szerintem nem hatna.

2011. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Veszélyek?

Lúgos kémhatás, ami irritálhatja a végbelet.

Emellett immunoszupresszív hatású anyagokat is tartalmaz tudomásom szerint, amik szintén nem feltétlenül jók a végbélben. Gumi nélküli anális szexet folytatóknál tudomásom szerint kialakulhatnak bizonyos betegségek emiatt.


Mivel a tesztoszteron szájon át is felszívódik, ezért inkább a másik oldalról közelítsd meg a kérdést.


Amúgy az ondó tényleg magas tesztoszteron szinttel bír? Csak kérdezem.

2011. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nem esik szó tesztoszteronról. Sok más hasznos anyag van benne. Cukor , cink.

2011. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném,hogy lenne tesztoszteron a spermádban,de a saját cuccod visszarakni az olyan,mintha megennéd a hajad.Már a szervezeted egyszer előállította,mostmeg kiveszed-beteszed?Amúgy a túl magas tesztoszteron szint se egészséges,vannak annak is határai,amíg normális.
2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

@"ez k.rvajó"-srác. Megalapozott véleményre lennék kiváncsi, és mivel a te hozzászólásod nélokülöz bármi magyarázatot/a hozzáértés látszatát... igazából ilyen "há szerintem" tipusú válaszokat hanyagoljuk.


@"veszélyek" srác:- az "irritálhatja" szerintem mértéktartás mellett elfogadható ár.

-"anális szexet folytatóknál...": nem lehet hogy az a végbél sérülése és a véráramba való bekerülés esetén lehet problémás?

-"szájon át": a gyomorsav szétcsapja a hatóanyagot. ebben 99%biztos vagyok

-még ide, és @wikipédiás linkes srác:

"Composition of human semen:...The prostatic secretion, influenced by dihydrotestosterone*, is a whitish (sometimes clear), thin fluid...,.... Psychological aspects:...its complex chemical make-up including several mood-altering hormones (testosterone," wikipedia

Tehát az ondó része a ... prosztataváéadék? nem tudom mi a rendes magyar név, amiben van dht (dihydrotestosterone) amielvieg még potensebb bizonyos perspektívákból nemmi szteroid és felelős ebrio-pénisznövekedéséér, ellenedolgozik a férfi kopaszodásnak.... tehát ilyesmi na. és igen elvileg "magas tesztószint".

2011. júl. 27. 11:04
 6/14 A kérdező kommentje:

@"nem hinném": kérlek tényleg ilyen "hinném" eket ne. valami megalapozottat.

"olan mintha megennéd hajad": hát, nem. a haj gyk egy hulladék, ami ráadásul emészthetetlen, az ondó pedig egy elég potens kémiai koktél. ami nyilván nem arra való- de alapjába véve egy kiegyensúlyozot emberi szervezetbe zsánt valami. amugy ez az immunszupresszív fentebb tárgyalt téma is legfeljebb ilyen rövidtávú lehet hogy terhesség esetén en legyen megtámadva a magzat a immunrendszer által, mert ha koomolyan immunszupr. lenne akkor nem lenne "egészségtelen" a sokat szeretkező lányoknak? amiről meg még nem hallottam.

amúgy persze nyilvánnagyon sokat nem ellene ezt csinálni csak egy féle kiegészítőként gondolnám...

amugy kedves "hajevő" a hajevés egy betegség, a neve trichophagia, nyugodtan nézz utána.

2011. júl. 27. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok, és lány, nem srác. :P :D
2011. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a magas tesztiszteron szint nem jó


minek akarsz bevinni még mestreségsen? elsorvadjanak a heréid?


vagy nagyon alacsony?


a hormonháztartás nem játk, csak amit az orvos javasol és felügyel

2011. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

jaja, de most látom, igazán kimüvelt kérdezővel van dolgunk, akkor csak annyi lenne a kérdésem, ha jobban tudod mint mi, akkor minek kérdezed itt meg


ez nem orvosi fórum

tessék talán oda fáradni

2011. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

@"hormonháztartás nem játék": na ja nyilván. De gondoltam hogyha valaki gyúráshoz kemény szintetikus szereket visz be amik tesztótartalmuak, közvetlenül vagy közvetetten növelik azt, akkor egy kiegyensúlyozott természetes eredetű, és eleve emberi szervezetbe szánt elegy (amit miliárdok tesztelnek rendszeresen, többtízmiliók análisan is) nem okozhat nagy kárt. Igen, amúgy szerintem nekem átlagos de alacsony a tesztószintem és mivel komolyan kezdtem kondizni örülnék az átlagos-magasnak.lévén nem akarok természetellenes szarokat bevinni a szervezetembe csak azért mert azon valaki milliádrokat keres ergo több jut marketingre.


@"elsorvadjanak a heréid": Ennek van realitása? Vagy ezt most csak így benyomtad ellenérvnek mint a keresztény egyház a maszturbálás ellen a gerincsorvadást?


@"ez nem orvosi fórum": (offos hozzászólás) lehet hogy én értettem félre de én azt hittem ez egy olyan fórum ahol akármilyen kérdést feltehetek, ami érdekel és feltételezem hogy valakinek van erről gondolata megalapozott vagy ötletes, lehet hogy errejár egy orvosis, vagy csak egy homo akinek van tapasztalata fiúfiú análisszex miatt a témáról, vagy valaki aki tud egy érvet, én arra mondok egy ellenérvet, majd ő is egyet és így tovább. Ezt hívják értelmes vitának, amikor két ember érveket felsoroltatva végigondol egy témát. MEgint mondom lehet az én hibám, de azt hittem hogy ez egy olyan helyahol anonim, itélkezés nélküli beszélgetéseket lehet fenti módon folytatni. Lehet hogy neked van igazad és személyeskedést, oltogatást, és információ nélküli okoskodást kell belevinni egy értelmes beszélgetésbe. Lehet de nem hiszem. És hogy ki a sznak gondolod magad hogy te mondod meg nekem hogy hol mit kérdezzek azt meg végképp nem tudom, ha zavar hogy egy társalgás meghaladja a szellemi szintedet, akkor miért égeted magad az ilyen támadó haszontalan beszólásokkal és miért nem csak elhúzól valami más topicba, ahol hasznos lehetsz (mondjuk legoépítés vagy flour tomi kérdésekre válaszolgatva). Te is jobban élveznéd.

2011. júl. 27. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!