Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar. Mi lehetne...

Merevedési zavar. Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

szűz vagyok és a barátnőmmel elhatároztuk hogy lefekszünk, meg is volt az előjáték, állt is rendesen, csak mikor már a boxer került volna le, megszünt az erekció, és nemnagyon akart újra felállni.

Olvastam olyat is hogy önbizalom hiány, de van önbizalmam, és a péniszem méretével is megvagyok elégedve...

mi lehet a baj?:/


2011. nov. 24. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

izgulsz. nem feltétlenül tudatosan, de nyilván valahol benned van, hogy milyen lesz az első alkalommal és hogy nehogy elronts valamit stb.

érdemes először kézzel, sok simogatással, vagy orálisan próbálkozni és ha úgy teljesen ki tudjátok elégíteni egymást, akkor lehet feljebb lépegetni a szinteken. nemcsak a nők szoktak izgulni az első együttlét előtt...

2011. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
van egy olyan betegség fiatal korban (15-25), hogy ha túl sokat maszturbáltál a szüzességed elvesztése elött, akkor az erekció csak maszturbálás elött kezdődik, és mivel a szervezeted nincs hozzászokva a szexhez, ezért nem is fog felállni. erre egy dolog lehet: élményfokozó vagy ha nem akarsz ennyire függni, egy energiaital is megteszi kb 20 percel a szex elött. üdv
2011. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fullra szeretjük egymást, én már elégítettem ki őt, de ő mondjuk még engem nem :S hogy tudnám rávenni? csak hogy így "egymáshoz szokjunk", mert szerintem ez is közre játszik az egészben.
2011. nov. 24. 22:19
 4/7 A kérdező kommentje:
És ebből a "betegségből" hogy lehetne "kigyúgyulni?" Mivel tény és való, hogy sokat maszturbálok. Ezek számának csökkentése? Mondjuk heti 1x?
2011. nov. 24. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira izgulni meg szégyellni a dolgot :) igyál meg egy pohár bort előtte, lazulj, és össze fog jönni.
2011. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zeiksz válasza:
Pszichés.. ne parázz rá annyira a dologra. Tudom, hogy tudod hogy nem parázol, de odabenn igen. "Teljesítési kényszer". Próbáljátok ki azt, hogy csak úgy fexel a párod mellett, gatya nélkül, így nem kell majd lehúznod, nem zökkent ki és nem okoz feszkót.
2011. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SNW válasza:

figyelj kedves kérdező, nincs itt semmi gond!

Én teljesen átérzem, és átéltem ezt a problémát, az egész fejben dől el, viszont csak úgy egyik alkalomról a másikra segítség nélkül nem biztos hogy megy. Leírom amit nekem tanácsoltak és kirántott!

Lelki eredetű problémára szoktak javasolni pszichológusok vágy fokozókat, ne ijedj meg hogy ezt látod, elmondom hogy működik.

Beveszed a zselét 15 percre rá nagy vérbőség keletkezik a nemi szervedben mely izgalom hatására kő kemény erekcióvá alakul, a zselé neve Kamagra Oral Jelly, nem kell félned attól hogy addiktív lesz, nem szokik hozzá a szervezeted!

Ahogy sikered lesz, tapasztalatod, siker élményed úgy fokozatosan el lehet hagyni! 1000 ft egy zselé.

Én már elhagytam, az első barátnőm kiakadt és kiabált velem hogy nem tudok teljesíteni! :)

hidd el ha ebből kirántott valakit akkor menni fog.

Már nem használom..mikor oda kerül a sor :) ezt gondolom "most ellátom a bajod" kedvesem :)

és egy nap akár 3x 4x is kő kemény meredésem lesz és tudok akciózni, bár már fáj olyankor! :)

Sok Szerencsét!

2013. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!