Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anabolikus szteroid?

Anabolikus szteroid?

Figyelt kérdés
22 eves testepites hobby szinten nyomom 2 eve, nekifogtam/fognek szteroid kuranak napi adag 30mg lenne 1 heten 5x. Danabol-rol lenne szo. Aki hasznalta is v hasonlo valamit tudna-e mondani ? :) me sokan mondanak negativot de nem is hasznaltak. mi a mellekhatasa? talan nemiszervre kihat-e ? 1-2 honapos kurarol lenne szo. koszonom a valaszokat elore is
2011. nov. 26. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi a mellékhatása? Májprobléma, magas vérnyomás, ösztrogén hatás, hajhullás, agresszivitás és időszakos vagy tartós impotencia.

Tényleg k.va sokra mész vele, ha kigyúrod magad, hogy tapadjanak rád a nők, csak épp megdugni nem tudod majd őket, mert nem áll fel a himbilimbi.

Ezek mellett persze amint abbahagyod, szépen leeresztenek az izmaid.


Egészségedre, ha ilyen hülye vagy.

2011. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál a pont. Én sem javaslom a fenti mellékhatások miatt.
2011. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor tiszta a kep hogy mivel rendeztem el magam h herefajasom van + nem all ugy ahogy kene 1 hete kb.
2011. nov. 26. 15:40
 4/13 A kérdező kommentje:
ez hozza teszem alig szedtem s nem napi 30 mg, csak napi 10-15mg. de abba is hagyom + hetfon kuldopapirom van orvoshoz is.
2011. nov. 26. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát előbb kellett olyan kérdezni meg utánaolvasni. Imádkozz, hogy helyrejöjjön, mert mint ahogy írtam, maradandó potenciagondokat is okozhat.
2011. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Hali!


Az anabolikus szteroidok invazívan beleavatkoznak a szervezet biológiai egyensúlyába, teljesen felborítják azt. Nemcsak vérnyomás problémák, hanem szívelégtelenség, szívroham is fellép7, emellett -- ha már a keringés nincs rendben, akkor az erekció sem... dO.ob -- herezsugorodást okozNAK!


Találkoztam már olyan tizenéves fiatallal, aki ilyen szereket szedett, de hiába ""nézett ki "jól" "", abszolúte nem volt büszke rá, ő is uezt elmondta, hogy neki is uez a baja, csajai elhagyták, kinézetre olyan volt, mint egy zombi (NEM VICC! :-O), beesett arc, depresszív stílus, véreres szemek, bőre ... na jó...! Érted te ezt sztem! dO.ob


Függő volt. Függött a szerektől, és a depressziója "csökkentése, javítása" céljából próbált nyugtatóul cigizni. Nem kizárt, be is volt tépve, de nagyon rossz "bőrben" volt. Egy kocsiban ültünk, többször rátört a rosszullét, emiatt félre kellett állni. Egyik közös ismerősünkkel folytatott beszélgetésem alkalmával tudtam csak meg, nemrég egy hirtelen rosszullét következtében az életét a mentősök már nem tudták megmenteni. 18-19 éves le7ett, pontosan nem tudom. Mindene volt a testépítés. Az is vitte őt a halálba.


De ha te is ezt az utat akarod bejárni,... hát csak tessék. Úgyis egyre több lúzer lesz e világon... do.Ob

Vagy ha inkább mégiscsak az életet választod, akkor inkább ha csinálsz vmit, CSINÁLD TISZTÁN! SZER, CIGI, DROG, KELLÉKANYAGOK NÉLKÜL! ((:-o



Hétfőn az első dolgod legyen KERESNI EGY JÓ ANDROLÓGUST, ÉS MIHAMARABB ELMENNI HOZZÁ! (Ezzel uis ő foglalkozik.)

Emellett utaltasd be magad a háziorvosoddal egy teljeskörű belgyógyászati- és EKG-s kivizsgálásra vmint LABOR-ra a közeli kór- vagy egészségházba, esetleg rendelőintézetbe, és szokj le ezekről a xarokról! Vagy halj meg ostoba lúzerként.


EZ A TE TESTED, TE DÖNTESZ!

ÉLNI AKARSZ, VAGY MEGDÖGLENI? >:-o



Üdv: EE

2011. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a hozzaszolasokat :) s meg is fogadom oket, mivel most az elejen vagyok nem esik terhemre lehagyni oket, meg annal inkabb ki is dobom a tobbit nem eladom masnak...

Remelem hogy okoz maradando karosodast itt ott..

2011. nov. 27. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:
"Remelem hogy OKOZ(?) maradando karosodast itt ott.."? :-s
2011. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem hetek ota nyomom v hasonlo. alig par darabrol van szo
2011. nov. 27. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit idéztem, azt TŐLED idéztem (#7-es alapján). Csak mert furcsa, h. magadnak miért akarnál még ezek után újabb adag rosszat, mikor nem elég büntetés számodra a herefájdalom meg a merevedési zavar!? dO.ob


Am. vtál ma a dokinál? Vannak fejlemények?


Üdv: EE

2011. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!