Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anabolikus szteroid használata...

Anabolikus szteroid használata mellett a hosszútávfutás hogyan hat a comb illetve far izmokra? Hosszútávon napi 30-40 perc futással az izomszövet továbbra is növekedik avagy elkezdődik a bomlása, égése?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Úristen! Már szteroidozol de fogalmad sincs az alapvető dolgokról...
2009. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ha kérdésre válaszoltál volna azzal többre mentem volna.De kifejtheted véleményed a kérdésről ha te értesz hozzá, várom válaszod.
2009. jún. 24. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kap a tested elég fehérjét akkor lebontja a szervezeted a felépített izmot! Ez független attól hogy szteroidozol-e vagy nem, maximum lalassíthatod ezt a folyamatot.
2009. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és első vagyok
2009. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2009. jún. 30. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy rendkívül idétlen kérdés, már megbocsáss.

Milyen anabolikus szteroid?

Mert a Stanazolol is az, meg Testosteron Enantate is.

De ha Testót szedsz hoszútávfutáshoz, akkor ígérd meg hogy szólsz nekem előtte, mert mindenképp látni szeretném :-)


Tehát ne álltalánosíts, konkrét szerről kérdezz, mert ahányféle, annyi hatásmechanizmus.

Van ami erőben dob meg, van ami az oxigénfelvételt javítja. Kitartást, izomerőt, vagy gyorsaságot javítja.

Ami egyik sportban jó, a másikat akár vissza is vetheti.

Az biztos, hogy izmot lebontani egyik sem fog.

Anabolikus szteroidokat inkább rövidtávfutók használnak, állóképességi sportban inkább EPO, Clenbuterol, ilyesmi.

2009. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzővel értek én is egyet, NAGYON JÓL nézz utána a dolognak mielőtt neki fogsz, nehogy pórul járj!

Hogy futáshoz mit érdemes szedni ahhoz sajnos nem igazán értek, de a növekedés az szinte garantált koxolás esetén, az izmod tuti hogy nem fog lebomlani.


És egyébként is, a 30-40 perces futás mióta számít hosszútávnak? :)

2009. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Én úgy tudom h 100-800-ig rövid táv, 800-5000ig középtáv és 5000 méter fölött hosszútávról beszélünk. De köszönöm szépen, azóta már rájöttem h működik a dolog. :)

Nem tudsz futni, begörcsöl a lábad. :S

2009. dec. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!