Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok olyan krémet mondani,...

Tudnátok olyan krémet mondani, ami fityma tágításra jó?

Figyelt kérdés

Volt kb 1 hónapja fityma szűkület műtétem, de van 1 olyan érzésem, hogy nem sikerült. Bemetszés volt és fék átvágás. És jövő héten kell visszamenni kontrollra és úgy akarok odamenni, hogy rákérdezek konkrét krémekre. Hallottam valami olyan krémről hogy Diprosalic.

Meg olyan kérdésem is lenne hogy a Neogranormon is ilyen krémnek számít vagy az másra jó?


2011. dec. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs! menj orvoshoz urológiára, és ott tágítják, ha nem megy, akkor körülmetélnek. Van egy előnye, hogy körülmetélnek, nem fog begyulladni soha többet. Ha nem kezelteted, a végén falra mászol a szextől.
2011. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
A körülmetélés nekem annyit okozott, hogy undorítóan nézek ki és kb képtelen vagyok a szexre. Van még kérdés?
2011. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!