Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom. Mi lehet?

Herefájdalom. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Tavaly december elején váratlanul elkezdett fájni a baloldali herém. Tompa, égő érzés, nem akart múlni. Elmentem a dokihoz, nem talált semmit. Elküldött ultrahangos vizsgálatra, szintén semmi " makk egészséges a herém + a környező szerveim is". Adott egy fájdalomcsillapítót. Nem akart elmúlni a fájdalom a gyógyszertől sem, bár nem is erősödött, visszamentem megnézetni. Szintén nem találtak semmit, sem a fizikai, sem az ultrahangos vizsgálaton. Ez volt idén januárban. Azóta hol jobban, hol kevésbé fáj, de egyértelműen jelen van. Semmi nem érezhető a felszínén, kívülről nem látszik semmi, csak a kellemetlen fájdalom van.

Holnap lesz kerek 1 éve, hogy van a dolog.

Mi a franc bajom lehet? Nagyon szeretnék végre megszabadulni a fájdalomtól...



2011. dec. 4. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves koromban volt hasonló. Voltam is a szüleimmel orvosnál, de nem volt semmi bajom. Azóta is éreztem a fájdalmat pár naponta, hetente, de nem olyan erősen csak úgy jelezte, hogy ott van még. 22 évvel később, 34 évesen hererákot diagnosztizáltak. Persze ez nem jelenti azt, hogy neked is ez lenne. De lásd az én esetemet, ilyen is van...
2011. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondoltam már én is erre, de szerintem ezt észrevennék...
2011. dec. 5. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2011. dec. 5. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évig nem vették észre csak amikor már kézzel ki lehetett tapintani. Egyébként az orvosom azt mondta, hogy ez nem 1-2 hét, hónap alatt alakul ki, hanem évtizedek alatt...
2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos hosszú lefolyású, ahogy én tudom a 15-40 éveseknél alakulhat ki.
2011. dec. 6. 16:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!