Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb oldali mellékhere mellett...

Sálálálálálálálá kérdése:

Jobb oldali mellékhere mellett kitapintottam egy borsószem nagyságú duzzanatot ez lehet rák? 15/F

Figyelt kérdés
A duzzanat külön életet él eggyáltalán nincs hozzá nőve . Bal oldali herémen visz ér tágulat van műteni fognak vele ezért a doki megnézte mind két herémet ,ekkor mondta jobb here normális.Az a gond hogy 1 héttel utána nagyon fájt a jobb oldali herém és akkor tapintottam ki ezt a kemény tokos csomót . Félek hogy rák . De tisztába vagyok hogy a mellékhere hol található és kb mien de ez más ,szerintem.
2011. nov. 5. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mutasd meg az orvosnak! Egy ismerősömnek volt hereduzzanata, és az sajnos rák volt. Megműtötték, meggyógyult. Nem ijesztgetni akarlak, de feltétlenül mutasd meg az orvosnak, ne egyedül találgass.
2011. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ez fáj ... a rák nem fáj csak ha nagyon durva már a helyzet ... és az a helyzet hogy nem a herén van hanem a mellék here közelében de viszont nem rajta hanem mozog össze vissza .De feltétlen megmutatom orvosnak !!!!!
2011. nov. 5. 14:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Azóta parázok mióta bal herémet műteni fogják viszér miatt !!!!! de rohadtúl idegesítő hogy a másikkal is el kezdtem foglalkozni teljes pánik !!!
2011. nov. 5. 15:00
 4/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok azt elég gáz lenne ha már rákos lennék !!!!
2011. nov. 5. 15:02
 5/7 anonim válasza:
100%
Én se mernék elmenni, de ha úgyis műtenek, még most szólj!
2011. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tuti az lesz... :D

Mondta orvos hogy fájhat majd a jobb herém ,de kiváncsi leszek akkor az mi is :D Remélem a legjobbakat ... :)

2011. nov. 7. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az??? NEKEM IS VAN ILYEN :(
2011. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!