Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületi műtét után...

Fitymaszűkületi műtét után van valamilyen mágneses kezelés. Az miből áll?

Figyelt kérdés

Tegnap műtöttek,ma voltam az orvosnál és mondták,hogy van ilyen kezelés,de a műtét olyan sokáig tartott,hogy nem akartak még ezzel is "szívatni".

Ma reggel megnézte az orvos és azt mondta,hogy láttam volna az előttem lévő srácét mert őt is tegnap műtötték és úgy néz ki mintha már 1 hetes műtét lenne.

Én erről a kezelésről most hallottam először, mennyibe kerül ez és mit cainálnak?

(holnap találkozok az orvosommal,de addig szeretnék erről tudni valamit)


2011. dec. 8. 14:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Nm tudom mióta van ez az oldal,de mindeki fitymaszűkületnek nevezi,és eddig senkit sem zavart,ne okskodj hanem kérdezd meg,hogy mivel műtöttek.
2011. dec. 10. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt te kérsz segítséget, nem mondjuk én, tehát nem nekem kell pontosabb információt megadnom. Segítséget kérni káromkodva meg, nem hiszem, hogy itt kapni fogsz.


Az meg lényegtelen, hogy kik minek nevezik a dolgot. Fitymaszűkület is van vagy többféle, itt a GyK-n ezt is számtalanszor leírták már, ahogyan a műtéti megoldása sem "csak" abból áll, hogy "nyissz, és KÉSZ! :)"


Azt javaslom, vegyél vissza a hévből, mert így sem itt nem kapsz kielégítő választ a kérdésedre, sem ha megint felrakod a kérdésedet ugyanide. Amivel illettél itt az előbb, nem veszem magamra. Önmagadat minősítetted (le) vele, ahogy magával a kérdésed pontatlanságával, és a többi hülyétől való koppintásoddal is. :)

2011. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen....
2011. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!