Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyibe kerül a körülemtélés?

Mennyibe kerül a körülemtélés?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy túl hosszú a fitymám.De annyira, hogy ez a szexet is eléggé ellehetetleníti, mivel ha hátrahúzom egyből visszacsúszik a makkra ezáltal az óvszert nem lehet felhelyezni.


A kérdésem az lenne, hogy ilyen problémával mehetek-e Kórházba/SZTK-ba, hogy kezeljék és támogassa a TB vagy csak magánorvos jöhet szóba és fizessek 100ezret? :S


Válaszotokat várom!


2011. dec. 11. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz,ö elküld sebészetre,és ott megcsinálják,TB támogatja,h jó kódot ir fel a sebész!
2011. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz egyből az urológiai szakrendelésre. Nem kell a háziorvoshoz menni.
2011. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Hali!


Arra nem gtál még, hogy esetleg a féked is rövid le7? S:-s

Sokan fogják hosszú fitymára is, közben meg le7, hogy csak a fék rövid, azért is csúszik vixxa a makkra az a fityma.

_ Megkérdez7M, hány éves vagy?

_ És te most voltaképpen mit szeretnél? Picit vagy az egészet leszedetni? (RKM/TKM) Csak emiatt?


Üdv: EE

2011. dec. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és ha már körülmetélés kell, akkor teljeset választanám.A fékem nem hinném, hogy rövid lenne, mert teljesen hátra tudom húzni fájdalom nélkül csak visszacsúszik.
2011. dec. 12. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

18 éves vagyok és ha már körülmetélés kell, akkor teljeset választanám.A fékem nem hinném, hogy rövid lenne, mert teljesen hátra tudom húzni fájdalom nélkül csak visszacsúszik.


Hali ismét!


Nem egy olyan féket láttam már, amely vagy nem volt TÚLZOTTAN rövid, vagy kellően rövid volt, mindezek ellenére nem okozott fájdalmat a tulajdonosának, de arra már éppen elég volt, hogy ne maradjon meg rajta az óvszer.

De ezt te tudod, neked kell érezned.


_ És csak a hosszúsága miatt van eleged a saját makksapkádból, vagy van rá más okod is?

_ Mi lenne, ha csak "kurtítanál" rajta? Az úgy nem felelne meg? Vagy neked mindenképpen csak a TKM jö7 szóba? (Miért?)


Üdv: EE

2011. dec. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Én nagyon rosszul jártam a teljes körülmetéléssel és utána már nagyon rossz esélyekkel mehetsz neki a dolgoknak... amikor ki van száradva a makk... stb..... ne tedd szerintem... nem véletlenül nőtt az oda... utána már nincs visszatánc.... de te tudod, felnőtt ember vagy...


(Én most milliókat fizetnék, ha lenne fitymám, legalább egy harmadnyi is, annak is nagyon örülnék)

2011. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!