Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek a seggemen lévő...

Mit tehetek a seggemen lévő seb ellen?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nyár óta nagyon szorulásos voltam... csakhogy volt olyan, hogy egy hétig nem mentem el, s az egy sebet csinált a segglyukamon hogy kiférjen... azóta ez egyre több idő, pl most tartok 2 hétnél, de ilyenkor már a végén híg (f*s) jön ki... vagyis már volt olyan h befolyt... most este is volt olyan, hogy bement, és nagyon híg volt, de napközben nem merek elmenni kinyomni a nagyját.... ott az a seb, és annyira félek, hogy ilyenekhez futamodom... :( nagyon szeretném újraindítani az életemet, de ezt nem tehetem meg és szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan hozzam helyre ezt az ördögi kört... elnézést, hogy így válogattam meg szavaimat, de nagyon rossz ez az érzés... (szoktam enni itthon: szinte mindig pirítóst teával, vagy tejjel... suliban meg főttkaját... fogytam a szünet óta 4 kg-t, de ...) kiskoromban volt ilyen gondom, csak akkor bekakiltam... egy időre amikor ducibb lettem, akkor helyreállt ez a gond... 2-3 évre, most megint ilyen, s így mocorogni sincs kedvem, tanulni sem, mert már kell... ahogy megmozdulok... légyszíves ne ítéljenek el! :(...


13/f.


2011. dec. 13. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szólj az anyukádnak. Vigyen orvoshoz!
2011. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem merem neki elmondani... azt tudja hogy széklet problémáim vannak, de azt hogy én csinálom a gubancot azt nem... :(...
2011. dec. 13. 17:15
 3/15 anonim ***** válasza:
egy kicsit bonyolultan írtad meg a problémát, de ha jól értem, akkor a székleted szétrepesztette a végbeledet? ha ez van, akkor érdemes elmenni az ambuláns sebészetre, mert ott lefertőtlenítik, illetve elmondják, hogy hogyan kezeld a sebet(akár tályog is lehet belőle azért fontos). nagyon fontos még, hogy tisztán tartsd a területet. ha a székletedet szeretnéd puhítani, akkor egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és búzakorpát keverj joghurtba.
2011. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj elmondanod neki. Én is Anya vagyok és ha a fiam ilyen gondban lenne bizony elvárnám, hogy nekem szóljon és ne idegenektől várjon segítséget!

Az egészségedre teljesen rámehet ha titkolózol.

Szólj Anyudnak! Azonnal!

2011. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem, nem repedt meg, hanem kívül a seggemen van egy seb...
2011. dec. 13. 17:21
 6/15 A kérdező kommentje:
kevés a pénz... most inkább iszok, mint gyümölcsözök, mert az sokba kerül. :(
2011. dec. 13. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Annyit igazán megtehetnél hogy szólsz Anyukádnak és ő majd eldönti mi vele a teendő! Ez nem kerül pénzbe!
2011. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom... és csak ő van nekem... :'(
2011. dec. 13. 17:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nosza! Hajrá! És írd meg hogy mit mondott!
2011. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De annyira nem merem... már a rívógörcs kerülget... nem tudom ,hogy hogyan kezdjek hozzá... ez egyszerűen... :'(
2011. dec. 13. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!