Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha páromnak egy picit gombás...

Ha páromnak egy picit gombás a pénisze, és én orálisan kielégítem őt, attól még én elkaphatom ezt valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Nem rég jelent meg nála ez a betegség, minden ok nélkül.. :/
2011. dec. 17. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elkaphatod...De nem is tudom hogy van hozzá gusztusod, bár ez nem a kérdés része tudom...
2011. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:
100%

Minden ok nélkül nem lesz valaki gombás... esetleg megmoshatná a mancsát pisilés előtt is például.

Most meg kikezeltethetné a gombát, sőt, neked is érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, hogy ha te is elkaptad, nehogy visszafertőzd.

2011. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En egyszer elkaptam, es azota csomoszor .. Nem ertettem mitol lehet aztan leesett.. A paromat fertozhettem meg de o tunetmentes maradt ... Nem fekudtunk meg le de a masmilyen modon torteno kielegiteskor visszafertozott. Ugyhogy igen. Kezeltesse magat. Amugy valaki nem tudja hogy a pasiknal mennyi ideig kell kenegetni?
2013. jan. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!