Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kenőcsöt ajánlott...

Milyen kenőcsöt ajánlott használni a péniszgomba kezelésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körül vagyok metélve, de a makkom a megszokottnál is szárazabb és néha olyan beütése van mintha gombás lenne. Ezt nem tudtam eddig eldönteni ezért nem is kezeltettem. Nem viszket, még most sem. Azonban a péniszem oldalán a bőrön előjött egy valami, ami viszont 95%, hogy gomba. Nem szeretném, hogy elterjedjen vagy kellemetlenségeket okozzon.


Tehát, milyen krémek vagy gyógyszerek használata ajánlott? Ismerem a Pimafucort nevű gombakenőcsöt, ezt még 10 évvel ez előtt a lábgomba alkalmával használtam. Utána olvastam, és tartalmaz szteroidokat. Megfelelő ez a krém a péniszgomba kezelésére is? Vagy tudtok valami jobbat?


Köszi! 24/F


2011. dec. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

1. menj el orvoshoz a megfelelő kezelésért.

2. ha partnertől kaptad el a fertőzést akkor jó rá a Candida krém.


de mindenképpen orvoshoz kelle menni, mert nem biztos, hogy gomba az mire te gondolsz

2011. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is pimafucortot írt fel 2 hete... nálam semmit nem használ. 2 hete naponta többször bekenem. semmi. :/ inkább menj el dokihoz.
2011. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
menj el dokihoz. a pimafukortot is ő írhatja fel. az biztos, hogy lányok használhatják a nemi szervükre, így gondolom, a fiúk is a sajátjukra.
2011. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!