Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Péniszemen apró pattanásra...

PéBa kérdése:

A Péniszemen apró pattanásra hasonlító kitüremkedések vannak, kb 14 éves koromba figyeltem fel rá. Nem fáj, nincs vele semmi baj. Csak zavar, hogy nem tudom mi. Mi ez? Mivel lehet megszüntetni? 18F

Figyelt kérdés
Nem voltam még nővel.
2011. dec. 2. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi, sok férfi van ez még igy evvel.

Bele kell törödnöd, hogy így fogod leélni az életedet . . .

2011. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többet tudnék segíteni,ha esetleg lenne kép(akár képfeltöltés.hu-n keresztül) 1000dolog lehet a kiváltó ok.

2-3 dolog is eszembe jutott,de így a láthatatlanba nem szeretnék tippelgetni :)

2011. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, de ilyenről nem szívesen osztanék meg képet a világhálón. Azt a három, dolgot azért leírnád ha szépen kérem. Előre is köszi ! :)
2011. dec. 4. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Elsődlegesen okozhatja a borotválkozás.(Apró pattanás szerű kiütések jelenek meg a bőr felületén)ennek is megvan a maga megoldása.


Másrészt :

A nem múló piros foltokat fertőzések okozzák.

Vagy allergia


illetve:

-Szerintem a Te esetedben-

Ezek egyszerű Faggyúmirigyek.A patikákban lehet kapni hozzá géleket kenőcsöket. így láthatatlanban megmerem kockáztatni azt a kijelentést hogy semmi komoly 8)

( a gélekkel ill a kenőcsöknek egy a hátránya ,hogy csak receptre írják...szóval mindenképpen orvoshoz kéne menni)


Remélem tudtam segíteni :D

2011. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Privátban küldesz képet? Úgy biztosan megtudom mondani, hogy mi lehet az.
2011. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!