Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk alatt gyűrű szerű duzzana...

Makk alatt gyűrű szerű duzzanat körben, mi lehet?

Figyelt kérdés

A makkom alatt kb. 1 cm-el körben duzzanat van, nem szorít, nem is fáj. Merevedéskor mintha jobban megduzzadna. Mérete változik néha kisebbnek, néha nagyobbnak érzem.

Gondoltam fitymaszűkületre, de a fityma alap állapotban teljesen kisimul a makk alatt, merevedéskor teljesen lejön a makkról és még 2cm-el tovább tudom húzni, míg megfeszülne.


2011. dec. 21. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem fitymaszükület
2011. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pár napja voltam std-n pár vissza-vissza térő hpv szemölcs miatt, ha már ott voltam megmutattam, azt mondták ez normális, mondjuk normál esetben alig látszik v.mi, merevedéskor jobban.

am. nem hiszem h. normális mert régebben nem volt ott, vagyis ekkora biztos nem volt.

Ha rosszabb lesz vagy sokáig nem változik elmegyek sz.tem urológushoz, hátha ők tudnak valamit.

De addig is jó lenne ha valaki tudna valamit mondani rá...

2011. dec. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!