Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van! Anyámék...

Fitymaszűkületem van! Anyámék tudta nélkül megműttethetem? S még pár kérdés lent!

Figyelt kérdés
Nagyon fáj műtét után?Műtét közbe fáj?Mennyi idő amíg teljesen elmúlik a nyoma?

2011. dec. 26. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 18 akkor megműttetheted egyedül

(de miért ne mondhatnád el nekik? A szüleid)

hogy mennyi idő alatt vógyul,mennyire fáj az a mértéktőlfügg és hogy milyen műtétre van szükség

2011. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert aztse tom h hogy mondjam ,am kis mértékű...
2011. dec. 26. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
nem gáz beavatni a szülőket. Ha elmúltál 18 akkor nem kell, addig igen. Amúgy érzéstelenítenek, nem fáj. Már aznap hazamehetsz. Továbbá kb 2 hét és semmi nyoma nem marad. Addig meg kamillázod, vagy ők adnak valami fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő vackot. A varrat meg kiforr magától is. Kb ennyi. Nincs benne semmi, szal mond el otthon.
2011. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Menj apádhoz és mondmeg neki egy mondattal.

Hakismértékű,akkor csak egy kis bemetszést csinálnak a fitymán, nem vágják körbe

2011. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem :D én azt olvastam h 1-2 hónap mire eltűnik a nyoma meg mire kiesnek a varratok...és tudom h az orvosok mindjárt metélni akarnak és nem szabad hagyni mert van más megoldás.
2011. dec. 26. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
ne aggódj, nem metélnek. A legolcsóbb, a legegyszerűbb megoldást választják az adott körülményekhez képest. Ha kismértékű, akkor elég egy bemetszés és annyi.
2011. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi, és apámnak mit mondjak honnan tudom ? meg hogy mondjam el neki?
2011. dec. 26. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
nem kell kertelni. Mondod hogy ez van. Nem kérdi meg honnan veszed. Am mondom, lehet azt hiszed gáz erről beszélni, de nem az. Normális családban nem. Szal mond el, hogy ezt vetted észre, menni kellene dokihoz h megnézze. Ennyi
2011. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké kösz mindent, és még annyi h urológushoz kell menni?
2011. dec. 26. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
jaja. Oda
2011. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!