Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy 17 évesen...

Normális, hogy 17 évesen betalocot szedem?

Figyelt kérdés

most per pill a betloc helyett humapronolt írt fel, mrt a betaloc impotenciát okozott

na de a baj az, h ez beállítja egy szintre a szívemet és életem végéig kell szedjem vagy mi az isten?

2 éves gimis év alatt készültem ki(most magántanuló vagyok)kb minden nap halálra izgultam magam, és most meg felgyorsult akeringésem még nyugalomban is: kb az van, h erősebeket ver, és picit gyorsabban, plussz néha van ritmuszavarom, mikor nagyon nagyot dobban

vajon vissza áll még az eredetibe aszívem?


2011. dec. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Van, akinek 3-4 gyógyszert is szednie kell, tehát előbb-utóbb be fogják tudni állítani a vérnyomásodat, ne izgulj!
2012. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

kedves kérdező,


nem, ez nem normális.

Én (33/F) is szedtem korábban Betalocot, orvosi utasításra, mivel szívritmuszavarom volt, illetve mitralis prolapsusom. Mivel annak idején (20-22 éves koromban)aktívan sportoltam, nem akartam elfogadni azt a tényt, hogy életem végéig szívgyógyszert kell szednem. Ezért felvettem a kapcsolatot egy orvos/természetgyógyásszal, aki kiderítette, hogy mi okozza a problémát(ételallergia, Candida Albicans, stb.), majd nagyon komoly diétával megszüntettük az okot, ami a tüneteket okozta.

Nem írom le a betegségem történetét, mivel szinte biztosan nem vagyunk egyformák, és neked is szükséges egy komoly, személyre szabott kivizsgálás.

Én természetes módon, természetes táplálékkiegészítőkkel gyógyultam meg, mellékhatások nélkül. Az első orvos, aki anno felírta a Betalocot, sajnos ma már nem is él...

A második orvosomnak, és legfőképpen a Jóistennek viszont örökre hálás leszek!

Itt a GYK-en sajnos senki sem fog tudni meggyógyítani téged, ezért javasolom, hogy keress, kutass tovább, amíg meg nem lesz a megoldás.


Mindenesetre jobbulást, és minden jót kívánok Neked!

Laci

2012. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Normálisnak nem normális,hiszen normális esetben az ember ugye nem szed gyógyszereket.:) Viszont mivel a szíved rendetlenkedik,ezért sajnos muszáj,tudom,hiszen amióta élek,soha nem szedtem napi 6 gyógyszernél kevesebbet.


Ha én mondom először,hát sajnálom: valószínű,hogy életed végéig szedned is kell,ha csak nem történik valami kisebb csoda...


Amiket leírsz,ismerősek,sajnos nekem is most ezt csinálja,a Betaloc egyik "váltása",a Metoprolol Z Hexal szedése mellett is,de ez valószínűleg a hirtelen súlynövekedés (ami meg az eredeti betegségem következménye) következménye,így most kell majd mennem dokihoz,szokásos szív vizsgálatokra,megnézni,mit lehet ellene tenni...:) Viszont nagyon nagy dobbanások...Néha előfordulhat olyan is,hogy pörög,kicsiket ütve,majd hirtelen belassul,és üt egy olyat,amit úgy érzel,mint ha bomba robbanna,kb. 2 mp semmi,majd újra normál...Na attól ne ijedj meg,ez a szívritmuszavar egyik verziója,és ha megijedsz,csak rosszabb lesz,ezt tapasztalatból mondom.:)


Minden esetre kitartást,és ha igazam lesz,és örökre szedned kell (hangsúlyozom [remélem csak még] nem vagyok orvos) ,akkor gondolj bele,én reggel 10,este 6 szem gyógyszert szedek,és élek,mint látod,a lehetőségekhez képest még annyira vissza sem maradtam a fejlődésben szellemileg (Fizikailag sem,de hát azt nem látod.:D).

2012. jan. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!