Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszűkületem van,...

Enyhe fitymaszűkületem van, ha feláll a péniszem akkor kicsit fáj, ezt hogyan tudnám megszüntetni? Valami módszert tuttok mondani, esetleg linkelni? Köszi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el egy dokihoz,ő majd segít. részleges körülmetélést ajánlok vagy bemetszést,de ha nagyon enyhe akkor elég lesz a vízben áztatás,rózsaolaj és a húzogatás.
2012. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen módszer, amit leírtál? (rózsaolajos) Köszi!
2012. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd, amit az első! A teljes körülmetélést nagy ívben kerüld el, azt előre mondom... sok orvos egyből levágná még a lábát is a páciensnek...
2012. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnap 19:25


A makkot kell ecsetelgetni vele és szép fokozatosan húzogatni,enyhe szűkület esetén segít,nekem bevállt. Szinte bármelyik gyógyszertárban beszerezhető

2012. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húzogasd meleg vízben,fürdéskor rendszeresen.
2012. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enyhe szűkülettel nincs gáz, csak vigyázz, ne repedjen be, amikor tágítod, mert az heges lesz. Vigyázz arra, hogy ne engedd egyik orvosnak se, hogy levágják a fitymát, sokan simán megteszik...
2012. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!