Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy hererákom van?

Lehet, hogy hererákom van?

Figyelt kérdés
Tapogatom a zacskómat de nem igazán tudom, hogy normális-e ami benne van, megvan a két golyóm de van mellette más is, mellékhere vagy nem tudom, szóval ennyi erővel akár egy daganat is lehet. Honnan tudhatom biztosra, hogy nincs hererákom?

2012. jan. 4. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Normális, a herék mellett a mellékherét érzed. Itt tárolódnak a spermiumok.

Nem kell aggódnod. Megduzzadhatnak mondjuk gyulladás hatására, de gondolom nem csíp, fáj és nincs lázad.

A daganat a herékben más, de ezekhez is társulhat alhasi fájdalom és tapintható duzzanat.

Ha aggódsz és biztosra akarsz menni elmehetsz kivizsgálásra. Mint ahogyan a nőknek is ajánlott a gyakori emlővizsgálat, a férfiaknak sem árt a kivizsgálás.

2012. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a mellékhere olyan mint egy kis csomó, ha oldalról tapogatod egy csőszerű valami a végén egy vastagodott résszel. régen elolvastam egy orvosi könyvet és miután megtapogattam a zacsim én is azthittem hogy hererák :))) rohantam az orvoshoz, az meg burkoltan kiröhögött. viszont nyugodtan menj el egy urológushoz és nézesd meg magad, egyszerű kontrollra jelentkezz be (bár nemtudom kell-e hozzá beutaló, azt meg a háziorvostól tudsz kérni).
2012. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!