Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Hogyan tudom eldönteni, hogy tudok-e szexelni rövid fitymafékkel?

Figyelt kérdés

Alapállapotban könnyedén hátrahúzom a fitymáról a bőrt akármeddig. Ha merev a szerszám, akkor a makkról le tudom húzni, de annyira hátra már nem, mint pl. ezen: [link] a képen.


Maszturbálni könnyedén tudok, fitymaszűkületem nincs, mert merevedésnél amikor hátrébb húznám a bőrt, csak a fitymafékemnél érzem, hogy feszül. Ebből kifolyólag a gumióvszert sem tudom rendesen felhúzni (nem tudom "letekerni" tövig).


Lassan aktuális lenne a nemi együttlét a barátnőmmel, már orális szex is volt minden probléma nélkül, de még szűz vagyok, és nem akarok semmilyen rossz élményt az első éjszakával kapcsolatban. Azt hallottam, hogy akik ezzel a problémával küzdenek, kiverni általában ki tudják, mert akkor nem húzzák annyira hátra a bőrt, de az első nemi együttlét során gyakran elszakad a fitymafék és vérzik, de legalábbis fájdalmakkal jár az aktus.


Hogyan tudnám kideríteni még az első éjszaka előtt, hogy menni fog-e a szex? Ha kell, linkelek képet.


Második, szintén fontos kérdésem: ha tényleg orvosolni kell a problémát, mit tegyek? Egyrészt régebben enyhe fitymaszűkületem volt, de kb 2 hónap alatt meg tudtam szüntetni, az már tökéletes. Mostanában kezdtem el a fitymafékemet "nyújtani", minden nap esténként, vajon ennek van értelme? Ha esetleg műtétre adnám a fejem, mennyi idő, Budapesten hol érdemes próbálkozni, mostantól számítva mikorra kapnék időpontot, mennyit kellene hiányoznom iskolából emiatt, meddig kellene utána várnom a szexszel?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, 19/F :)


2012. jan. 4. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.

Magyarul kipróbálod egy lánnyal. De nem a lány nyal...


A fitymaféket NEM LEHET NYÚJTANI!!!!!!!!!!!!!!

Csak átvágni lehet. Vagy elszakítani/ szex közben/.

2012. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezesetben hogyan maximalizálhatom az esélyét, hogy élvezni fogom mindenféle fájdalom nélkül? :)
2012. jan. 4. 19:54
 3/5 anonim válasza:
48%

Öreg! sehogy, amíg nem próbálod nem derül ki...

Vegyél egy műpinát ha nincs csajod...

2012. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kaszas9714 válasza:
100%
nekem is rövid a fitymafékem (Habár nem nagyon, csak kicsit). ha merev, akkor nem tudom a gomba alá húzni sokkal a bőrt. ellenben az előző héten vesztettem el a szüzességem. a barátnőmnek nagyon jó volt (Elsőhöz képest!!), és nekem is hibátlanul működött a szerkezet! Tényleg ki kell próbálni!
2013. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló a probléma. Tudom már nagyon régi a topic, meg biztosan megoldódott, de hogyan oldottad meg anno, mi lett a vége?
2021. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!