Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy ezért van...

Lehetséges hogy ezért van prosztatagyulladásom?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok 2 éve proszta és jobb here gyulladásom van régebben sokat önkielégítettem mindig vágytam egy lányra aki szeret és akivel sexelhetek nem kaptam meg soha senkit soha nem volt még barátnőm és szüz vagyok lehetséges hogy ez miatt a frusztráció miatt van nekem ez a probléma ?,

2012. jan. 5. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ez bakteriális fertőzés. Nincs kikezelve és ezért újul ki vagy ezért nem múlik el.
2012. jan. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, ezeket orvos állapította meg, és kaptál is rá gyógyszert. Egyébként ennek semmi köze az önkielégítéshez, még ha reggeltől estig is csináltad volna.
2012. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Annyiban igazad lehet, hogy a frusztráció súlyosbíthatja a prosztata problémákat.
2012. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!