Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy a makk?

Túl nagy a makk?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy 14/f vagyok és nyugodt állapotban 5-6 centi a farkam,ami szerintem nagyon kicsi,de nem tudom nem is ez a kérdés.

Fitymaszűkületem van,nagy mértékű volt,még nyugodt állapotban sem tudtam hátrahúzni a fitymám,de kis tornáztatás után úgy már fájdalom nélkül tudom huzigálni,viszont nem merem,mivel van mikor már így is "megakad" a bőr és nehéz visszatuszkolni a helyére.(Ez mitől lehet?Nem kéne magától visszaugrania?)

A kérdés az,hogy ha eddig max 2-3 centit húztam vissza(inkább kevesebbet) addig még nem értem el a makkom alját.

Ez gond lehet?

Előre is köszi a válaszokat


2012. jan. 6. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
az, h nyugalmi állapotban mekkora a farkad, egyáltalán nem jelent semmit. de a fitymaszűkületet műteni kell.
2012. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, gond lehet. Ez már orvosi eset. Pláne 14 évesen.
2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy a fitymaszűkület orvosi eset és hogy műteni kell,annak már utánajártam,de azért köszi
2012. jan. 7. 01:43
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Csak arra vigyázz nagyon, hogy hová mész és kire hallgatsz!

Egy ilyen szintű szűkületnél elég egy bemetszés, vagy plasztika, vagy végső esetben (de szerintem ez nem ilyen vészes) egy részleges metélés. Ha elmész egy sima SZTK-rendelőbe, akkor jó esélyed van arra, hogy az egész fitymát le akarják majd vágni, mert nekik így egyszerűbb. Nagyon vigyázz magadra, a teljes körülmetéléssel könnyen rosszul járhatsz, ahogy én is jártam!!!

2012. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm
2012. jan. 11. 14:57
 6/6 potyike ***** válasza:
túl vagy már a műtéten?Segítek,ha szükséged van rá.
2012. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!