Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem, vagy ezt...

Rövid a fitymafékem, vagy ezt még nem fontos műttetni?

Figyelt kérdés

Amíg nem áll fel, addig teljesen le / hátra tudom húzni a fitymám, de ha már állás közelében van, egyre kevésbé tudom. Ha teljesen felállt, akkor annyira tudom csak hogy a makkom teljesen kint van, de tovább nem megy. Ilyen "peremként" megáll és max. fél-1 centit mozdul meg. Ilyennel szexelhetek, vagy nem kéne?

(Késôbb mindenképp megcsináltatnám, csak addigis...)


2012. jan. 12. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem volt műtve a fékem és hátra sem ment miatta,szerinte te használhatod,ne parj,próbáld ki!
2012. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt... nemigen értettem :D
2012. jan. 14. 21:45
 3/6 anonim válasza:

Nekem is rövid volt,igaz,hogy egész kicsit...

Olvastam róla,hogy fel kell állítani,és húzni a fitymát ameddig bírod és pár percig úgy tartani.Olyan mint egy edzés.Napról napra tovább tudtam húzni.Kellett hozzá kitartás! :)

Nekem bevált...most már nincs vele gondom.Próbáld meg! ;)

2012. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt mindenképp megpróbálom. :) de azt még mindig nem tudom hogy addig no sex amíg jobb nem lesz, vagy ez annyira nem vészes hogy ne lehetne?
2012. jan. 15. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexelj. Az a lényeg, hogy a makk legyen szabad mereven is, hogy mennyire megy hátra az már részlet kérdés. De később csináltasd meg!
2012. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szexelni szexelhetsz, de fenáll a veszélye, hogy szex közben szakad el, és az sokkal kellemetlenebb, mint ha megcsináltatnád steril körülmények között szakorvossal.


Nem kell emiatt aggódi, a fitymafék nagyon sok esetben rövid, de ez egy pici beavatkozással orvosolható!

2012. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!