Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális dolog mindig borotvál...

Normális dolog mindig borotválni az intim szőrzetem? 16/F

Figyelt kérdés
2-3havonta szoktam csak akkor meg az a baj hogy utána picit vérzik és kiütéses lesz ami fáj és viszket egy darabig.Ez ellen mit lehetne tenni?
2012. jan. 13. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális borotvát, ezek az eldobható szarok semmire se jók... Másrészt, csináld finomabban.
2012. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés ;)
2012. jan. 13. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
a borotva minőségétől függ... az olcsó utánzatok meg ezek semmire nemjók... ha nem változik max keress orvost
2012. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem használj testszőrnyírót és ne borotvát. Nem irritálja a bőrt, nem lesz borosta. Nálam bevált.
2012. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A teljesen csupasz pénisz már nem divat,elég lányos dolog,ha megnéznéd a 20-30 éves közöttieket egy munkahelyen zuhanyzóban pl. hát a csupasz péniszüt kiröhögnék,elég érdekesen néznének rá.Ha túl hosszú,vágd le ollóval rövidebbre,valami fazonra.


Ha mégis boroválnád továbbra is csupaszra,akkor meg mindig fertőtlenítsd le a borotváld,és óvatosan borotválkozd,anélkül,hogy megvágnád magad.

2012. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy kiröhögnek vagy nem divat!! Az a lényeg, hogy neked és/vagy a csajodnak hogy tetszik és hogyan kényelmes neked. Azt annyi az idő.
2012. jan. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van bennt igazság,de a többség divatból csinálja,azt hiszi valami menő(ami már rég nem az,meg lehet nézni tv-ben,filmekben is a férfiakat,én kopasz hónajt sem látok azért ebből lehet következteni,valószínűleg máshol sem kopasz),vagy épp egy osztálytárs,havar ennek híve,nem azért mert tetszik.Csak utánozásból csinálják.Elhihetitek nem igazán divat,max tiniknél,nem mindegy tini vagy férfi valaki.
2012. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdésre kérdéssel válaszolnék:

Normális dolog mindig borotválni az arcod? :)


arcot se kötelező, és intim részt se.. mindegyik választható dolog! Te döntsed el! Amúgy én ha nem vagyok lusta, le szoktam borotválni rendszeresen, sokkal kényelmesebb nekem. Ha kipattog a bőröd, akkor valami gond van. Ne növésiránnyal szembe borotváld, bár úgy nem lesz olyan sima, de nem pattog ki, illetve utána kend be valami krémmel. Illetve amit még sokan utána el szoktak hibázni, hogy ne fürödj utána forró vízzel, csak langyossal.

2012. jan. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!